TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Невозможно и недозволиво:Продуцентите не му го продолжиле договорот откако дознале дека ТВ-водителот има рак

Вечер Прес - 26.11.2022

Британскиот водител на емисијата „Место под сонцето“ Џони Ирвин, доживеал голем шок кога дознал дека продуцентите нема да му го продолжат работниот договор поради болеста. Тој на своите соработници им соопштил дека има рак во терминална фаза, а ...

„Ми дадоа отказ кога дознаа дека имам рак“: Водителот кој ја губи битката со тешката болест во неверување од тоа што му ...

Курир - 25.11.2022

Телевизискиот водител Џони Ирвин ги обвинил продуцентите на емисијата „A Place in the Sun“ дека му дале отказ откако им кажал дека боледува од рак во терминална фаза. Ирвин за „The Sun“ рекол дека „Freeform Productions“ „го исплатил за остатокот од ...

Водителот добил отказ откако соопштил дека има рак: „Ме заменија за две недели, заслужив малку почит“! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 25.11.2022

Водителот на емисијата „Место под сонцето“, Џони Ирвин доживеал голем шок кога дознал дека продуцентите поради болеста нема да му го продолжи договорот. Ирвин опишал и како ја примил лошата вест од надредените во тешките животни моменти, кога ...

МУ ДАЛЕ ОТКАЗ КОГА ДОЗНАЛЕ ДЕКА ИМА РАК Водителот ја губи битката со болеста

+инфо - 25.11.2022

Ирвин кој ја води емисијата „Бекство на село“, има рак на белите дробови во терминална фаза, а болеста се проширила и на мозокот. Телевизискиот водител Џони Ирвин ги обвини продуцентите на емисијата „Место под сонцето“ дека му дале отказ откако им ...

„Ми дадоа отказ кога дознаа дека имам рак“: Водителот кој ја губи битката со тешката болест во неверување од тоа што му ...

Пулс24 - 26.11.2022

Телевизискиот водител Џони Ирвин ги обвинил продуцентите на емисијата „A Place in the Sun“ дека му дале отказ откако им кажал дека боледува од рак во терминална фаза. Ирвин за „The Sun“ рекол дека „Freeform Productions“ „го исплатил за остатокот од ...