TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ГОЛА ПОВИКУВА НА ГЛАСАЊЕ: Ќерката на славниот пар повторно шокираше (ФОТО)

Вечер - 23.10.2020

Ќерката на познати те холивудски актери повторно ја провоцира јавноста, но и нејзините родители, кои не се согласуваат со количината на голотија на нејзините социјални мрежи Ќерката на Ким Бесинџер (66) и Алек Болдвин (62), Ајрланд Болдвин (25) ги ...

Ќерката на Алек Болдвин со голи гради ги повикува Американците да гласаат на изборите (фото)

Локално - 23.10.2020

Останува малку време до претседателските избори во САД, а сензацијата на Инстаграм, манекенката и актерка Ајрленд Болдвин (25) реши да ја искористи сопствената популарност на социјалните мрежи, на свој начин, за да ги охрабри Американците да излезат ...