TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Внуката на Ламборџини лудува на Миконос (ФОТО)

Канал5 - 25.06.2021

Елетра Ламборџини (27), позната по тоа што е внука на славниот основач на луксузната компанија Феручио Ламборџини, живее класичен живот на богата разгалена наследничка. Минатиот викенд е снимена на плажата на грчкиот остров Миконос каде ужива со ...

Внуката на Ламборгини живее типичен живот на разгалена богата наследничка

Таратур - 25.06.2021

27-годишната Елетра Ламборгини (27), позната по тоа што е внука на славниот основач на луксузната автомобилска компанија Феручио Ламборгини, минатиот викенд беше фотографирана на плажата на грчкиот остров Миконос каде ужива со својата пријателка ...

ФОТО: Внуката на Ламборџини е вистинска убавица, а нејзините провокативни фотографии ги запалија мажите

Press24 - 24.06.2021

Внуката на славниот основач на компанијата Ламборџини, Елетра Ламборџиниво моментот е на одмор на грчкиот остров Миконос, а на социјалните мрежи објавува голем број секси фотографии. Судејќи според фотографиите од Грција, таа ужива во бикини и ...