TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Младо момче почина во тешка сообраќајна несреќа во Струмица

Фактор - 10.08.2022

Младо момче на возраст од 22 години почина во тешка сообраќајна несреќа во Струмица. Во Полициската станица Струмица во 01.55 часот по полноќ е пријавено дека на регионален пат Р 1403, делница помеѓу селата Добрејци и Василево, струмичко, се случила ...

Загина 22-годишно момче во тешка сообраќајка во Струмица

Сител - 10.08.2022

Младо момче на возраст од 22 години почина во тешка сообраќајна несреќа во Струмица. Во Полициската станица Струмица во 01.55 часот по полноќ е пријавено дека на регионален пат Р 1403, делница помеѓу селата Добрејци и Василево, струмичко, се случила ...

Автомобил излета од пат, возачот-млад струмичанец е тешко повреден

А1 On - 10.08.2022

На 10.0.2022 во 1.55 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на регионален пат Р 1403, делница помеѓу селата Добрејци и Василево, струмичко, се случила сообраќајна несреќа во која Д.Р.

Млад струмичанец со „БМВ“ излетал од патот- тешко е повреден

Курир - 10.08.2022

На 10.08.2022 во 01.55 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на регионален пат Р 1403, делница помеѓу селата Добрејци и Василево, струмичко, се случила сообраќајна несреќа во која Д.Р.

ТРАГЕДИЈА: Загина 22-годишно момче во тешка сообраќајка во Струмица

4NEWS - 10.08.2022

Младо момче на возраст од 22 години почина во тешка сообраќајна несреќа во Струмица. Во Полициската станица Струмица во 01.55 часот по полноќ е пријавено дека на регионален пат Р 1403, делница помеѓу селата Добрејци и Василево, струмичко, се случила ...

Tешко е повреден струмичанец по излетување од коловоз

Нетпрес - 10.08.2022

На 10.08.2022 во 01.55 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека на регионален пат Р 1403, делница помеѓу селата Добрејци и Василево, струмичко, се случила сообраќајна несреќа во која Д.Р.

Млад струмичанец со „БМВ“ излетал од пат

Press24 - 10.08.2022

Денеска во 01.55 часот во Полициска станица Струмица било пријавено дека на регионалниот пат меѓу селата Добрејци и Василево, струмичко, се случила сообраќајна несреќа во која Д.Р.(22) од Струмица, управувајќи патничко возило „бмв“, со струмички ...