TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Наоми Кембел со провокативна фотографија на граница на блокирање на Инстаграм

Пулс24 - 18.02.2020

Наоми Кембел (родена 22 мај 1970 година) е британски модел. Забележана е и пронајдена за време на шопинг во Лондон. Таа ја започна нејзината кариера во 1980 година и веднаш се појави на модните писти во Милано и Париз како и на насловните страници ...

Наоми позира гола во кревет: Селфи за недела ФОТО

+инфо - 17.02.2020

„Црната пантера“, како што ја нарекуваат згодната манекенка, го соблекла градникот и едната брадавица ја покрила со раката, а другата со ѕвездичка. Манекенката Наоми Кемпбел во мај ќе наполни 50 години, но и понатаму е позната по своето неверојатно ...

,,Црната пантера” се фотографира гола во кревет на 50 години (ФОТО)

Канал5 - 17.02.2020

Манекенката Наоми Кембел, на 50 годишна возраст, не престанува да објавува предизвикувачки фотографии. ,,Црната пантера”, како што ја викаат нагалено, ги изненади своите следбеници на Инстаграм со фотографија во кревет на кој позира во топлес.

Славната манекенка се разголи, а фотографијата ја објави на Инстаграм

А1 On - 17.02.2020

Манекенката Наоми Кембел повторно го привлече вниманието, овој пат со нова провокативна фотографија, што ја објави на Инстаграм Имено, британската убавица позираше гола во кревет, а она што се забележува е дека покажа малку повеќе отколку што ...

(Фото) Наоми Кембел гола во кревет

Репортер - 17.02.2020

Светскиот модел Наоми Кембел повторно го украде вниманието на социјалните мрежи. Таа објави фотографија на која лежи гола во кревет. Кембел за кратко време ги освои симпатиите на „Инстаграм“/ Фотографијата има повеќе од 220.000 лајкови и над 2000 ...

Очигледно не ѝ пречи да се фотографира гола: Наоми Кемпбел го распамети машкиот свет...

Точка - 17.02.2020

Манекенката Наоми Кемпбел и во 50-та година од својот живот не престанува да објавува предизвикувачки фотографии. Црната пантерка, како што многумина ја нарекуваат на своите следбеници на Инстаграм ги изненади со фотографија од кревет на која позира ...

Наоми закачи селфи без градник: Ќе се сруши интернетот! (ФОТО)

Слободен Печат - 17.02.2020

Иако во мај ќе наполни 50 години, Наоми Кемпбел (49) се уште нема проблеми со соблекувањето на социјалните мрежи. Атрактивната манекенка уште еднаш позираше разголена, и тоа во својот удобен кревет.

Наоми Кемпбел објави провокативна фотографија

Локално - 17.02.2020

Манекенката Наоми Кемпбел ни во 50 година од животот не престанува да објавува провоктивни фотографии. Згодната манекенка своите следачи на Инстаграм ги изненади со фотографија од кревет на која позира топлес.

Ги запали социјалните мрежи: Наоми Кемпбел позираше гола во кревет (фото)

Вистина.мк - 17.02.2020

Манекенката Наоми Кемпбел повторно го привлече вниманието со својата најнова фотографија која ја објави на „Инстаграм“. Имено, британската убавица позираше гола во кревет, а на фотографијата и ѕиркаат брадавиците.

Инстаграм „гори“ – Наоми Кемпбел без градник, провоцира полугола од својот удобен кревет

Убавина и Здравје - 17.02.2020

Иако во мај ќе наполни 50 години, Наоми Кемпбел (49) се уште нема проблеми со соблекувањето на социјалните мрежи. Атрактивната манекенка уште еднаш позираше разголена, и тоа во својот удобен кревет.