TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Милан има „пеколен“ план: Носи фантастично друштво за Пјонтек во нападот!

Спортски - 21.03.2019

Фудбалерите на Милан пружаат солидни партии во последно време и се многу блиску до изборат пласман во Лигата на шампиони следната сезона. „Росонерите“ во јануари донесоа две големи засилувања, Пакета и Пјтонтек , кои го поткренаа квалитативното ниво ...

Милан испраќа богата понуда за фудбалерот на Евертон!

Sport 1 - 21.03.2019

Какошто пренесуваат италијанските медиуми, „росонерите“ стапија во контакт со агентите на Бразилецот Ричарлисон, а се очекува во наредниот период да биде испратена и официјална понуда за фудбалерот.

Милан има „пеколен“ план: Носи фантастично друштво за Пјонтек во нападот!

Таратур - 21.03.2019

Фудбалерите на Милан пружаат солидни партии во последно време и се многу блиску до изборат пласман во Лигата на шампиони следната сезона. „Росонерите“ во јануари донесоа две големи засилувања, Пакета и Пјтонтек , кои го поткренаа квалитативното ниво ...