TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ОД 20 ДО 26 МАРТ Бикот има добра емотивна можност, Девицата да се чува од непријатни изненадувања,

+инфо - 20.03.2023

Доброто расположение кај Водолијата може да биде заматено од туѓа мака, болест на саканите или некој што ви е важен, а пак на Ракот му претстојат финансиски проблеми поради некои бирократски компликации кои не можел да ги предвиди.

Дневен хороскоп за 20. март 2023 година

Канал5 - 20.03.2023

Дневен хороскоп за понеделник, 20. март 2023 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Ви претстои излегување на интересно место полно со уметнички вибрации и убави луѓе. Кариера Оние чија работа е поврзана со настапи или презентации , денеска ќе постигнат ...

Дневен хороскоп за понеделник (20.03.2023)

ТВ21 - 20.03.2023

Овен 21.3.- 20.4. Во наредниот период ве очекува стабилност. Доколку сте имале проблем со некого на кого сте позајмиле пари, големи се шансите парите да ви бидат вратени. ЉУБОВ Потребно ви е повеќе друштво со луѓе кои се слични на вас.

Дневен хороскоп за понеделник, 20.03.2023: Треба да ги решите вашите емотивни дилеми, пред некој да ве доведе до свршен ...

Екран - 20.03.2023

Овен Љубов: Импулсивно реагирате кон блиска личност, мора да имате трпение и разбирање за нечии слабости. Работа: Дипломатијата понекогаш станува неизбежна, но сакајќи да оспорите нечие мислење, ви недостасува вистинската мерка.

Неделен хороскоп за 20. до 27. март 2023 година

Канал5 - 19.03.2023

Неделен хороскоп за периодот од понеделник 20. до 27. март 2023 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Веројатно ќе организирате интерсни забави. Оние кои уште бараат сродна душа , таму би можеле да наудат на љубов , додека опние кои се во врска секој ден ...

Дневен хороскоп за 19. март 2023 година

Канал5 - 19.03.2023

Дневен хороскоп за недела, 19. март 2023 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Ви претстои забава или дружење со доста пиење и слично. Внимавајте да не побарате утеха во пиењето поради љубовната суша.

Астро прогноза за недела, 19 март

Еспресо - 19.03.2023

Овен Ќе се поврзете со необични личности или со луѓе кои не се од вашата средина. Така ќе го збогатите својот емоционален свет. Ќе успеете да ја стабилизирате финансиската подлога за развој на работите.

Дневен хороскоп за недела, 19.03.2023: Нема потреба да тестирате нечие трпение или емоционална наклонетост…

Екран - 19.03.2023

Овен Љубов: Ве очекува пријатно изненадување во средбата со саканата личност. Бидете доволно имагинативни и инспиративни во секој поглед. Работа: Изгледате весело и имате добри идеи. Важно е да чувствувате психолошка или материјална сигурност.

Дневен хороскоп за понеделник (20.03.2023)

4NEWS - 20.03.2023

Овен 21.3.- 20.4. Во наредниот период ве очекува стабилност. Доколку сте имале проблем со некого на кого сте позајмиле пари, големи се шансите парите да ви бидат вратени. ЉУБОВ Потребно ви е повеќе друштво со луѓе кои се слични на вас.

Дневен хороскоп: Еден знак ќе добие позитивни вести од странство

Press24 - 20.03.2023

ОВЕН Во наредниот период ве очекува стабилност. Доколку сте имале проблем со некого на кого сте позајмиле пари, големи се шансите парите да ви бидат вратени. Потребно ви е повеќе друштво со луѓе кои се слични на вас.

Еден знак ќе добие позитивни вести од странство: Дневен хороскоп (21.03.2023)

Скопје24 - 21.03.2023

ОВЕН Во наредниот период ве очекува стабилност. Доколку сте имале проблем со некого на кого сте позајмиле пари, големи се шансите парите да ви бидат вратени. Потребно ви е повеќе друштво со луѓе кои се слични на вас.