TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Гостивар: Нападнат татко, по расправија меѓу малолетни деца

Gostivarpress.mk - 23.01.2022

Министерството за натрешни работи соопшти дека вчера (22 јануари) во 21 часот во ПС Гостивар 39 годишник од Горна Бањица пријавил дека околу 19 часот во селото, откако се сретнал со 37 годишно лица од истото село, а поради претходна вербална ...

Се степале нивните малолетни деца, а истото го направиле и нивните татковци – еве ги деталите

Курир - 23.01.2022

На 22.01.2022 во 21.00 часот во ПС Гостивар С.Х. (39) од село Горна Бањица гостиварско пријавил дека околу 19.00 во селото откако се сретнал со М.Д (37) од истото село а поради претходна вербална расправија меѓу нивните малолетни деца, истиот ...

Се степале нивните малолетни деца, а истото го направиле и нивните татковци

Нетпрес - 23.01.2022

На 22.01.2022 во 21.00 часот во ПС Гостивар С.Х. (39) од село Горна Бањица гостиварско пријавил дека околу 19.00 во селото откако се сретнал со М.Д (37) од истото село а поради претходна вербална расправија меѓу нивните малолетни деца, истиот ...

Две тепачки во Гостивар и гостиварско

Локално - 23.01.2022

Вчера во 16:20 часот во ПС Гостивар З.Ф. (29) од Гостивар пријавил дека истиот ден околу 16:10 часот во Гостивар бил физички нападнат од А.И., М.И., А.С. и Ј.М. Исто така вчера во 21 часот во ПС Гостивар С.Х.

Прво се скарале децата, а потоа се степале татковците

Фактор - 23.01.2022

Во гостиварско село прво се скарале децата, а потоа се степале татковците. Во ПС Гостивар вчера во 21 часот, С.Х. (39) од село Горна Бањица гостиварско пријавил дека околу 19.00 во селото откако се сретнал со М.Д (37) од истото село, а поради ...