TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тетин се обидел да обљуби две внуки

Независен - 27.02.2021

Мајката на две девојчиња пријавила дека нивниот тетин се обидел да ги обљуби. Имено, како што соопшти МВР, во петокот, во 13.30 часот во Полициската станица Гази Баба, 42-годишна жена од Скопје пријавила дека Б.Н.

Хорор во Скопје: Мајка го пријавила тетинот, се обидел да ги обљуби нејзините две ќерки

Курир - 27.02.2021

Четириесет и две годишна скопјанка вчера попладне во полициска станица го пријавила тетинот, Б.Н. Според пријавата на жената тој се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки. Од полицијата информираат дека се преземаат мерки за расчистување на ...

Скопјанка пријавила роднина за обид за обљуба врз ќерките

Скопје инфо - 27.02.2021

Жена од Скопје пријавила дека тетинот на нејзините ќерки се обидел насилно да стапи во интимни односи со нив. Според Билтенот на МВР, 42-годишна жена, на 26 февруари, во полицијата во Гази Баба пријавила обид за обљуба врз нејзините две ќерки, од ...

Скопјанка пријавила дека тетин се обидел да и ги обљуби двете ќерки

еМагазин - 27.02.2021

На 26.02.2021 во 13.30 часот во Полициската станица Гази Баба, 42-годишна жена од Скопје пријавила дека Б.Н., тетин, се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки, информира МВР. Се преземаат мерки за расчистување на ...

Тетин се обидел да ги силува двете внуки

Press24 - 27.02.2021

Министерството за внатрешни работи информираше дека вчера во 13:30 часот во Полициската станица Гази Баба, 42-годишна жена од Скопје пријавила дека Б.Н., тетин, се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки.

Тетин се обидел да изврши обљуба врз неговите две внуки

Кајгана - 27.02.2021

Според Билтенот за дневни настани на МВР, на 26.02.2021 во 13:30 часот во Полициската станица Гази Баба, 42-годишна жена од Скопје пријавила дека Б.Н., тетин, се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки.

Тетин се обидел да ги силува двете внуки

ММС - 27.02.2021

На 26.02.2021 во 13.30 часот во Полициската станица Гази Баба, 42-годишна жена од Скопје пријавила дека Б.Н., тетин, се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки. Се преземаат мерки за расчистување на ...

Тетин се обидел да изврши обљуба на две внуки

Фокус - 27.02.2021

Скопјанка пријавила дека нејзиниот тетин се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки. -На 26.02.2021 во 13.30 часот во Полициската станица Гази Баба, 42-годишна жена од Скопје пријавила дека Б.Н.

Тетин се обидел да изврши обљуба врз неговите две внуки

Локално - 27.02.2021

На 26.02.2021 во 13:30 часот во Полициската станица Гази Баба, 42-годишна жена од Скопје пријавила дека Б.Н., тетин, се обидел да изврши обљуба врз нејзините две ќерки,соопшти МВР. Се преземаат мерки за расчистување на ...