TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скопјанец нападнат па ограбен

+инфо - 20.08.2018

Полицијата соопшти дека нападот е извршен на булевар Крсте Мисирков од страна на две непознати лица. Скопјанец синоќа околу 22 часот е нападнат и ограбен. Полицијата соопшти дека нападот е извршен на булевар Крсте Мисирков од страна на две непознати ...

Ограбен скопјанец, двајца разбојници му одзеле се што носел

Сител - 20.08.2018

Вчера околу 21,50 часот во Скопје на булевар „Крсте Мисирков“ од страна на две непознати лица со употреба на физичка сила извршено е разбојништво над С.С.(49) од Скопје, при што му е одземена чанта во која имал мобилен телефон, паричник и документи.

Ограбен скопјанец на среде булевар

Макфакс - 20.08.2018

Синоќа, околу 21:50 часот, во Скопје на булевар Крсте Мисирков од страна на две непознати лица со употреба на физичка сила извршено е разбојништво над 49-годишен скопјанец. Во инцидентот, на ограбениот човек му била одземена чанта во која имал ...

Ограбен скопјанец на среде булевар

Скопје инфо - 20.08.2018

Синоќа, околу 21:50 часот, во Скопје на булевар Крсте Мисирков од страна на две непознати лица со употреба на физичка сила извршено е разбојништво над 49-годишен скопјанец. Во инцидентот, на ограбениот човек му била одземена чанта во која имал ...

Ограбен скопјанец на среде булевар

24Инфо - 20.08.2018

Синоќа, околу 21:50 часот, во Скопје на булевар Крсте Мисирков од страна на две непознати лица со употреба на физичка сила извршено е разбојништво над 49-годишен скопјанец. Во инцидентот, на ограбениот човек му била одземена чанта во која имал ...