TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Запрепастувачки апел од германскиот доктор: Вели дека коронавирусот е измама и предупреди на новите вакцини

Press24 - 03.06.2020

Група германски лекари основале здружение чија цел е на светот да му се соопшти вистината за коронавирусот. Како што рекол д-р Хајко Шонинг на конференцијата за новинари, еден од основачите, короната е само вид вирус кој секоја година се појавува во ...

Германски доктор: Корона-паниката е плод на мафијашка измама (видео)

Локално - 03.06.2020

Група германски лекари основале здружение чија цел е да му ја кажат на светот вистината за коронавирусот. Како што изјавил на прес-конференцијата, д-р Хајко Шонинг, еден од основачите, коронавирусот е само еден вид вирус на грип што се појавува во ...

(Видео) Короната е плод на мафијашка измама, тврди германски лекар

Репортер - 03.06.2020

Група на германски лекари тврдат дека коронавирусот е плод на мафијашка измама. Тие основале здружение, чија цел е да му ја соопшти на светот вистината за опасниот вирус, пренесува српски „ Курир “.

ШОКАНТЕН АПЕЛ ОД ГЕРМАНСКИ ДОКТОР: Коронавирусот е плод на мафијашка измама!

Магазин - 03.06.2020

Група германски лекари основаа здружение чија цел е да му ја кажат на светот вистината за вирусот корона. Како што рече д-р Хајко Шонинг на прес-конференцијата еден од основачите, короната е само еден вид на вирусна група која се појавува во ...