TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

На ред е Ди Марија

Вечер Прес - 10.06.2023

Откако ги осигураа услугите на Лионел Меси, раководните лица на американскиот клуб Интер од Мајами, своето внимание го насочија кон неговиот сонародник, Анхел Ди Марија. Крилниот напаѓач пред неколку дена и официјално стави крај на соработката со ...

Што пресуди!? – Зошто Меси го одбра најслабиот клуб во МЛС-лигата!?

Екипа

Ѕирнете во новиот луксузен дом на Меси во Мајами: Си купил стан во кој ќе може да си влезе со автомобил

Бриф

(Фото) Ќе ви се „слоши“ од новиот дом на Меси во Мајами: Со автомобил право во лифт

Еспресо

Руни: Нема да му биде лесно на Меси во МЛС лигата, нема да дојде и…

Дерби

Станот на Меси во Мајами: Може автомобилот да си го донесе дома со лифт (ФОТО)

Канал5

ФОТО | Погледнете го луксузниот стан на Меси во Мајами вреден 9 милиони долари, се наоѓа во близина на „златната плажа“

Во Центар

+инфо Спортски Gol.mk СуперСпорт Вечер Прес Дерби Sport 1 Опсервер