TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Викторија Бекам со нова козметичка линија

А1 On - 16.02.2019

Модната дизајнерка Викторија Бекам наскоро ќе ја претстави својата линија козметички производи и тоа го објави на Инстаграм и на својот Јутјуб канал. – Сакам да се грижам за жените, како за нивната надворешност, така и за внатрешната убавина, така ...

Викторија Бекам со нова козметичка линија

Локално - 16.02.2019

Модниот дизајнер Викторија Бекам ќе лансира својa козметичка линија. Неодамна мајката на четири деца, поранешна пејачка, дизајнер и сопруга на Дејвид Бекам стартуваше свој YouTube канал, а сега таа ќе додаде уште еден проект на своето портфолио – ...

Бекам повторно има проблеми со властите

Локално - 16.02.2019

Нова средба со правосудните органи ќе има поранешната фудбалска ѕвезда Дејвид Бекам. Откако беше поттикнат да го објасни финансирањето на неговиот фудбалски клуб во САД, Британецот сега е обвинети за кршење на законот за патен сообраќај во ...

Дејвид Бекам може да биде осуден

MTM - 15.02.2019

Дејвид Бекам може да биде осуден затоа што користел мобилен телефон додека возел. Поминаа помалку од два месеца откако беше обвинет за брзо возење, пренесоа тамошните медиуми. Минувач пријавил во полицијата дека го видел поранешниот капитен на ...

Викторија Бекам со нова козметичка линија

Независен - 16.02.2019

Модната дизајнерка Викторија Бекам наскоро ќе ја претстави својата линија Модната козметички производи и тоа го објави на Инстаграм и на својот Јутјуб канал. – Сакам да се грижам за жените, како за нивната надворешност, така и за внатрешната ...