TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пронајден мртов 26- годишник од Скопје

24Инфо - 26.11.2022

На 25.11.2022 околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба” во Скопје бил пронајден починат М.О.(26), при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство.

Во куќа во Кучково пронајдено тело на старец во распаѓање

24Инфо - 26.11.2022

На 25.11.2022 14,00 часот во СВР Скопје е пријавено дека во куќа во с.Кучково бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање.

Маж пронајден мртов во куќа во Кучково

Република - 26.11.2022

Вчера во 14:00 часот во СВР Скопје е пријавено дека во куќа во с.Кучково бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. , информираат од МВР. ...

Младо момче пронајдено починато на улица во Чаир

Слободен Печат - 26.11.2022

Вчера околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба” во скопската општина Чаир бил пронајден починат М.О.(26), при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство.

Пронајден починат 26-годишен маж во Скопје

ТВ21 - 26.11.2022

На 25.11.2022 околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.(26), при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство.

СКОПЈЕ ВО СОЛЗИ: Пронајден починат 26. годишен скопјанец – МВР излезе со детали

Centar - 26.11.2022

На 25.11.2022 околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.(26), при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство.

Пронајдено починато 26-годишно момче од Скопје

Макфакс - 26.11.2022

Вчера околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.(26). Според полицијата лекар констатираа смрт без траги на насилство.

Млад скопјанец пронајден мртов

Република - 26.11.2022

Вчера околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.(26), при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство.

Маж пронајден мртов во куќа во Кучково

Сител - 26.11.2022

Вчера во 14:00 часот во СВР Скопје е пријавено дека во куќа во с.Кучково бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. - Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање.

Во куќа во Кучково пронајден мртов маж,

Слободен Печат - 26.11.2022

Вчера во 14,00 часот во СВР Скопје е пријавено дека во куќа во с.Кучково бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање.

Трагедија: Во Кучково пронајден починат маж

Centar - 26.11.2022

На 25.11.2022 14,00 часот во СВР Скопје е пријавено дека во куќа во с.Кучково бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање.

Мртов 26-годишник пронајден на улица

Сител - 26.11.2022

26-годишик од Скопје пронајден мртов од страна на итна медицинска помош. - На 25.11.2022 околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.

Пронајдено починато 26-годишно момче од Скопје

А1 On - 26.11.2022

Вчера попладне околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на улицата „Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат 26-годишниот М.О., при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство, извести МВР.

Млад скопјанец пронајден починат на улица

Локално - 26.11.2022

Во текот на вчерашниот ден било пријавено дека на улица во Скопје бил пронајден починат М.О.(26). -На 25.11.2022 околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.

Тело во распаѓање пронајдено во куќа во Кучково

Курир - 26.11.2022

Во куќа во село Кучково вчера околу 14 часот бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. -Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање.

Пронајден починат 26-годишен маж во Скопје

4NEWS - 26.11.2022

На 25.11.2022 околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.(26), при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство.

Во куќа во село Кучково пронајден починат маж

А1 On - 26.11.2022

Вчера попладне во 14 часот во СВР Скопје е пријавено дека во куќа во село Кучково бил пронајден починат 60-годишниот Т.Р. од селото, извести МВР. – Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на ...

Починат маж пронајден во куќа во село Кучково

Макфакс - 26.11.2022

Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во куќа во с.Кучково бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. Од лекар од итната медицинска помош била констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање, соопшти ...

Младо момче пронајдено починато на улица во Скопје

Курир - 26.11.2022

На 25.11.2022 околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.(26), при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство, информира МВР.

Тело во распаѓање пронајдено во куќа во Кучково

Локално - 26.11.2022

Полицијата пронајдени тело на починат маж во куќа во Кучково. -Во текот на вчерашниот ден 25.10 околу 14 часот бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било ...

Млад скопјанец пронајден мртов

Lider - 26.11.2022

Вчера околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.(26), при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство.

Пронајдено починато младо момче на улица во Скопје

Нетпрес - 26.11.2022

На 25.11.2022 околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.(26), при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство, информира МВР.

Во куќа во Кучково пронајден починат маж

Вечер Прес - 26.11.2022

Вчера во 14:00 часот во СВР Скопје е пријавено дека во куќа во с.Кучково бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. – Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање.

Тело во распаѓање пронајдено во куќа во скопско Кучково

Нетпрес - 26.11.2022

Во куќа во село Кучково вчера околу 14 часот бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. -Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање.

Во куќа во Кучково пронајден мртов маж

Lider - 26.11.2022

Вчера во 14,00 часот во СВР Скопје е пријавено дека во куќа во с.Кучково бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. Од лекар од итна медицинска помош е констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање.

Во скопски Чаир пронајдено починато 26-годишно момче

Вечер Прес - 26.11.2022

На 25.11.2022 околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.(26), при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство.

26-годишен скопјанец пронајден починат

Скопје1 - 26.11.2022

Вчера попладне околу 17,30 часот во СВР Скопје од Итна медицинска помош било пријавено дека на улицата „Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат 26-годишниот М.О., при што од лекар е констатирана смрт без траги на насилство, извести МВР.

Трагедија: Пронајдено починато 26-годишно момче од Скопје

Press24 - 26.11.2022

Вчера околу 17,30 часот во СВР Скопје од страна на итната медицинска помош било пријавено дека на ул.„Патрис Лумумба“ во Скопје бил пронајден починат М.О.(26). Според полицијата, лекар констатирал смрт без траги на насилство.

Полицијата пронајде мртов маж во сопствениот дом

Press24 - 26.11.2022

Вчера во 14.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во куќа во с.Кучково бил пронајден починат Т.Р.(60) од с. Кучково. Од лекар од итната медицинска помош била констатирна смрт без траги на насилство, а телото било во фаза на распаѓање, соопшти ...