TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Маж пронајден мртов во стан во Аеродром

Press24 - 23.09.2021

77-годишниот Н.М. од Скопје бил пронајден починат вчера, во неговиот стан на подрачје на Аеродром, информира МВР. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено на ...

Скопјанец пронајден мртов во својот стан

4NEWS - 23.09.2021

На 22.09.2021 во 13.10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Н.М.(77) од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...

Починат скопјанец пронајден во сопствениот стан- телото на обдукција

Курир - 23.09.2021

Вчера во 13.10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Н.М.(77) од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител ...

Мртов маж пронајден во стан во Аеродром

Сител - 23.09.2021

Маж пронајден мртов во сопствениот стан во Аеродром. - На 22.09.2021 во 13.10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Н.М.(77) од Скопје, информира МВР.

Скопјанец пронајден починат во неговиот стан во Аеродром

MakPress - 24.09.2021

Вчера во 13:10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Н.М.(77) од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител ...

Скопјанец пронајден починат во стан во Аеродром

Опсервер - 24.09.2021

На 22.09.2021 во 13.10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во сопствениот стан на подрачје на Аеродром бил пронајден починат Н.М.(77) од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош, а по наредба на Јавен ...