TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Рецензија: Samsung Galaxy S20+ има одличен екран со 120Hz и камери кои ќе ве инспирираат да сликате

Smartportal - 30.03.2020

Најновите телефони од S серијата за оваа година од Samsung продолжуваат да бидат препорачаниот избор за купувачите По цела година со веќе две години стариот Galaxy S9, конечно го дочекавме наредното и најдоброто од Samsung.

Рецензија Samsung Galaxy S20+ Unboxing - Прекрасен дисплеј и силно присуство

Телефони.мк - 30.03.2020

Додека владее глобална пандемија на корона вирусот, тимот на telefoni.mk одблиску ќе ви го претстави новиот моќен смартфон од премиум класата Samsung Galaxy S20+, за вие да нема потреба да одите по салоните и да ги разгледувате новите модели.

Како ни поминуваат деновите во домашна изолација со Samsung Galaxy S20 Ultra?

Црнобело - 30.03.2020

Во период на домашна изолација си добивме на тестирање Samsung Galaxy S20 Ultra, па се потрудивме најдобро што можеме да ви го доловиме искуството од домашна атмосфера. Беспрекорна камера со исклучителен квалитет, неверојатно чиста слика во која ...