TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џенифер Лопез во новиот филм ќе глуми стриптизета

Репортер - 21.03.2019

Светската поп-пејачка Џенифер Лопез откри дека наскоро ќе снима нов филм во кој ќе глуми стриптизета. Џеј Ло вели дека дејството на филмот ќе се случува во Њујорк, каде ќе биде следена група на стриптизерки кои ќе се обидат да изградат кариера на ...

Џенифер Лопез и Карди Б заедно во филм за стриптизети „Hustlers“

Попара - 20.03.2019

Не можеме да замислиме подобра актерска комбинација. Во случај да имате потреба од некои гламурозни вести во еден досаден ден, изгледа дека Карди Б ќе стане филмска ѕвезда. Имено, Џенифер Лопез, Лили Рајнхарт, Констанс Ву и Џулија Стилс ќе се ...

Џенифер Лопез и Карди Би ќе снимаат филм за стриптизерки

Таратур - 20.03.2019

Очигледно Џеј Ло повторно се враќа во актерските води. Во новиот филм за стриптизерки ќе глуми заедно со раперката Карди Би, пренесува Cosmopolitan. Дејството во филмот ќе се случува во Њујорк, а ќе ја следи група бивши стриптизерки кои сакаат да се ...