TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Синот на Бекам го позајми луксузниот автомобил од татко му, па не знаеше како да излезе (ФОТО)

Канал5 - 10.08.2022

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин, решил да го позајми луксузниот спортски автомобил на својот татко, а судејќи по фотографиите, тоа се покажало како прилично непријатен момент.

Несмасниот син на Дејвид Бекам: Бруклин се измачил да излезе од „позајмениот“ автомобил од татко си

Бриф - 10.08.2022

Дваесет и тригодишниот син на познатиот фудбалер Дејвид Бекам, Бруклин Бекам, го позајмил скапиот автомобил на татко си, што е само дел од огромната гаража полна со „железни миленичиња“. Сепак Бруклин во еден момент не се снашол добро со ...

(ФОТО) ПЛАЧЕЊЕ ОД СМЕА – ОВА Е ВИСТИНСКИОТ СИН НА ТАТО: Бруклин Бекам позајмил автомобил од БОГАТИОТ ТАТКО и се ...

Екран - 10.08.2022

На почетокот на оваа недела, Бруклин Бекам барем еднаш помислил колку би било одлично да се биде анонимен. Богат анонимен, додуша, но секако не син на светски познат и исклучително богат татко кој може да му позајми „Мекларен“ од 330.000 евра од ...