TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Никој не може да поверува: Три хороскопски знаци кои се вистински романтичари и уживаат во тоа

Женски магазин - 09.08.2020

Хороскопот некогаш умее да изненади Кои хороскопски знаци се најголеми експерти кога е во прашање романтиката? На пример, Вага или Бик. Над нив доминира Венера, планетата која често се поврзува со љубовта и романтиката, па така на тие знаци не им е ...

Овие знаци се најголемите трошаџии, според хороскопот, тие се ужасни со парите

Скопје24 - 09.08.2020

Сите ние сакаме малку да се опуштиме и одвреме навреме да трошиме повеќе пари на одредени работи што нè прават среќни. Без разлика дали станува збор за облека, храна, патувања, автомобили, понекогаш сите можеме да претераме со трошење пари за она ...

Астро ќоше: Љубов, пари, здравје, моќ - што би избрал секој хороскопски знак?

Црнобело - 09.08.2020

Што му е приоритет на секој хороскопски знак во животот? Што става на прво место, а потоа следува сѐ ...

Сокриени романтичари – хороскопски знаци кои делуваат ладно, но воопшто не се!

Вечер Прес - 08.08.2020

Постојат знаци во хороскопот кои се романтични, но тоа никој не може да го види. Тие се суптилни и непредвидливи, а во состојба се личноста која ја сакаат да направат да се чувствува неизмерно среќно.

Три хороскопски знаци кои секогаш го добиваат тоа што ќе го посакаат

Скопје24 - 08.08.2020

Ако сте родени во еден од следниве хороскопски знаци, тогаш дефинитивно знаете како да го добиете тоа што го сакате. 1. Риби Рибите се склони кон вешто манипулирање, па затоа ќе влезат под вашата кожа и за кратко време ќе го добијат она што го ...