TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шајло го промени изгледот: Ќерката на Џоли и Бред Пит ја пушти косата и облече здолниште

Женски магазин - 23.09.2020

На светската јавност и е познато дека билошката ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит, Шајло, која патем многу личи на мајка си, од мала се облекува во машки алишта и бара да и се обраќаат со Џон.

Бред Пит и Анџелина Џоли конечно на иста страна: Ја поддржаа важната одлука во животот на ќерката Шајло

Хаштаг - 23.09.2020

Шајло го промени името во Џон Џоли Пит... Најстарата биолошка ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит, Шајло и е посебно интересна на јавноста поради своите одлуки, кои самостојно ги донесува иако има само 15 години.

Ќерката на Анџелина и Бред сепак не е сигурна дека сака да биде момче: По долго време облекла здолниште (фото)

Локално - 23.09.2020

Анџелина Џоли е една од најпознатите жени во светот, но познатата актерка се обидувала да го помине времето со своето семејство колку што може нормално. Папараците ја уловиле на шопинг во Лос Анџелес со децата Захар (15), Шајло (14) и Вивиен (12), а ...

Колку чини да имате шест деца? Не е евтино ниту кога сте Анџелина Џоли и Бред Пит

Хаштаг - 23.09.2020

Оскаровката Анџелина Џоли често е фотографирана како оди на шопинг со своите деца во Лос Анџелес. Актерката често ја гледаат другите купувачи во супермаркетите ширум Лос Анџелес, а за време на секојдневните шопинзи често друштво и прават нејзините ...

Ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит сè уште не е сигурна за својата сексуална определба

Слободен Печат - 23.09.2020

14-годишната Шајло Џоли-Пит ќерката на Анџелина Џоли и Бред Пит уште како мала се чувствувала како момче и дури побарала да ја нарекуваат Џон! На фотографиите со нејзините родители, Шајло обично се појавува во облека за момичиња и со кратка фризура.

Како изгледа денес Захара, 15-годишната ќерка на Анџелина Џоли и Бред Пит?

Црнобело - 23.09.2020

Во нивната 12-годишна врска, Бред и Анџелина не само што ги освоија срцата на фановите, туку основаа и навистина големо семејство. Пред да ја започнат врската, Анџелина веќе ги имаше посвоено Медокс и Захара, а заедно станаа родители на Шајло, Пакс ...

ЌЕРКАТА НА АНГЕЛИНА ЏОЛИ И БРЕД ПИТ И’ ОФИЦИЈАЛНО ГО ПРОМЕНИЛА ИМЕТО ВО МАШКО: Подготвена и на операција на полот!?

Екран - 23.09.2020

Ќерката на Ангелина Џоли и Бред Пит, Шајло, го сменила своето име во машко и сега се вика Џон, пренесуваат странските медиуми. Имено, Шајло во февруари годинава официјално, на хартија, станала Џон, а наводно е подготвена за операција за промена на ...

Ќерката на Анџелина и Бред го промени името во Џон, се подготвува за промена на полот

+инфо - 22.09.2020

Во февруари оваа година Шајло и официјално на стана Џон на хартија, а според странските медиуми, а се подготвува и за операција на промена на полот, иако за тоа не постои официјална потврда.

Интернетот гори поради оваа снимка: „Многу си секси“ – Бред Пит и Џенифер Анистон направија хаос (видео)

Вистина.мк - 22.09.2020

Никој не може да те натера да поцрвениш толку многу како поранешна сопруга! По многу, многу години, светот го поздрави овој јануари за да ги обедини Бред Пит и Џенифер Анистон. Нивната прегратка на доделувањето на наградите САГ продолжува да ги ...