Меморандумът за разбирателство, сключен между Иран и САЩ с цел прекратяване на войната, е "декларация за поражението на Америка", заяви ръководителят на иранския преговорен екип Мохамад Багер Галибаф, цитиран от Франс прес, предаде БТА.
Споразумението между Иран и Съединените щати за прекратяване на войната в Близкия изток е "декларация за поражението на Америка". Това заяви ръководителят на иранския преговорен екип Мохамад Багер Галибаф, цитиран от "Франс прес".
Меморандумът за разбирателство, сключен между Иран и САЩ с цел прекратяване на войната, е "декларация за поражението на Америка" , заяви ръководителят на иранския преговорен екип Мохамад Багер Галибаф, цитиран от Франс прес.
Меморандумът за разбирателство, сключен между Иран и САЩ с цел прекратяване на войната, е декларация за поражението на Америка. Това съобщи ръководителят на иранския преговорен екип Мохамад Багер Калибаф, цитиран от Франс прес.