TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џенифер Лопез блеска во прегратките на глумецот после романтична вечера во Лос Анџелес

Точка - 29.11.2021

Џенифер Лопез заблескала во прегратките на Бен Афлек, а парот уживал во романтична вечера во ресторанот Волфганг Пако Спаго во Беверли Хилс. Лопез облекла раскошен капут во песок боја, кој ѝ паѓал до под колена, кој го искомбинирала со мала златна ...

Како изгледала Џенифер Лопез на почетокот на кариерата (фото)

Во Центар - 29.11.2021

На социјалните мрежи се појави фотографија од Џенифер Лопез од почетокот на нејзината кариера. Џенифер, инаку, го привлекува вниманието на медиумите поради бурниот љубовен живот, но и оваа објава не остана незабележана.

Џенифер Лопез чувствува дека ѝ е судено да биде со Бен Афлек

MTM - 29.11.2021

Тие го прославија Денот на благодарноста заедно, откако ги изненадија фановите со обновената романса претходно оваа година. А Џенифер Лопез чувствува дека на неа и на Бен Афлек им е судено да бидат заедно, пишува „Пипл“, цитирајќи извор близок до ...

Фото: Џенифер Лопез од почетокот на кариерата

Канал5 - 28.11.2021

На социјалните мрежи се појави фотографија од Џенифер Лопез од почетокот на нејзината кариера Светската музичка ѕвезда Џенифер Лопез денес е секс бомба, а погледнете како изгледала на почетокот на кариерата На социјалните мрежи се појави фотографија ...