TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Четири хороскопски знаци ги очекува ЛЕТО ЗА ПАМЕТЕЊЕ: Им претстои одличен период!

Екран - 05.06.2023

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Дали сте меѓу нив? За некои луѓе летните месеци ќе бидат многу среќен период и ќе го имаат најдоброто лето.

Изненадувања и возбуда: На три хороскопски знаци им претстои неверојатна недела

Еспресо

Магнет за неочекувани пари: Три знаци со најголеми шанси за добивка

Мастило

Само промената ќе ве спаси: Два хороскопски знаци наскоро ќе завршат важна фаза во животот

Еспресо

Овие хороскопски знаци ги очекува расправија со партнерот во наредните денови

Локално

Два знака од Зодијакот цел јуни ќе имаат поволен финансиски период

Пулс24

Овој знак ќе се збогати во лето: Огромен успех и нови деловни можности нема да изостанат

Скопје24

Centar Еспресо Женски магазин

Нив јуни им носи незаборавна љубов: 4 хороскопски знаци кои ќе имаат можност да запознаат нов партнер

Точка - 05.06.2023

Овој јуни 4 знаци од хороскопот ќе имаат нови шанси за да ја најдат новата љубов – дали сте меѓу нив? Вага Се претпоставува дека секој којшто ќе го сретнете ќе има нешто посебно да ви понуди – што е тоа што ја прави интеракцијата со вас толку ...

Три хороскопски знаци кои најчесто лажат

Локално

Дневен хороскоп за 05.06.2023: Скорпии – љубовни искушенија, Стрелци – конфликти со колегите

Црнобело

Знаат да бидат дури и премногу убедливи: Речиси е невозможно да ја прекинете врската со овие 4 знаци

Женски магазин

Тие МИСЛАТ само НА СЕБЕ: Родените во овие знаци секогаш имаат задни намери

Попара

Невидени нервози и сплетки: Два хороскопски знаци ги чекаат големи скандали во јуни

Еспресо

Ова се трите најмоќни хороскопски знаци: родени се посилни и помоќни од другите, сите се плашат од нив

Во Центар

Локално Локално Во Центар Еспресо Еспресо Во Центар

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП ОД 5 ДО 11 ЈУНИ Девицата нервозна, Водолијата не треба импулсивно да реагира

+инфо - 05.06.2023

Бикот не се согласува со партнерот, поради чувството на самодоволност Ракот се отуѓува од партнерот. Дознајте што предвидува вашиот неделен хороскоп за оваа недела на работното место, во љубовта и дали ќе се сложувате со семејството.

Дневен хороскоп за 5. јуни 2023 година

Канал5

Неделен хороскоп за 5. до 12. јуни 2023 година

Канал5

Дневен хороскоп за 4. јуни 2023 година

Канал5

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 4 јуни 2023: Девиците ќе чујат важна вест, Близнаците ги очекува светло на крајот од тунелот!

Убавина и Здравје

Дневен хороскоп за 5 јуни: Ненадејна средба со стара љубов ќе ве расположи

Слободен Печат - 05.06.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 5 јуни , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денеска. Овни, очекувајте состаноци и преговори кои ќе ви донесат успех. Искористете ја својата храброст за да ги остварите своите цели.

Неделен хороскоп од 5 до 11 јуни: Кои ќе бидат најсреќните хороскопски знаци?

Кафе пауза

Неделен хороскоп од 5 до 11 јуни: Доаѓаат љубов и пари

4NEWS

Дневен хороскоп за понеделник, 05.06.2023: Нечија порака може да се толкува на различни начини, а за вас „вистината“ е она што со задоволство го слушате…

Екран

Ѕвездите се поволни за еден знак, а друг ќе троши неконтролирано пари: Неделен хороскоп од 05 до 11 јуни

Женски магазин

Дневен хороскоп за 4 јуни: Бидете искрени со партнерот, тоа ќе ви ја зајакне врската

Слободен Печат

Голем летен хороскоп: Време е за опуштање, патување и правење спомени

Екран

Црнобело Екран Вечер Прес Хаштаг

3 знаци дека немате рамноправно влијание во емотивната врска: Ова се црвените знаменца кои не смеете да ги занемарите

Попара - 04.06.2023

Во балансирана емотивна врска, двете страни подеднакво го поставуваат „тонот“ или текот на врската. Секако дека и двајцата партнери се подеднакво одговорни за развојот на врската, заедно носат одлуки и внимаваат еден на друг.

3 знаци дека немате рамноправно влијание во емотивната врска

Вистина.мк