TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Англичани го славеле Свети Патрик, кога на сцената се појавил Орландо Блум (ВИДЕО)

Канал5 - 20.03.2023

Холивудскиот актер Орландо Блум (46) ги изненади посетителите на пабот Алма во Виндзор, не толку со неговото појавување на прославата на Денот на Свети Патрик, туку со пеењето на многу тешка ирска песна.

„Не сум пијан, вистина е“: Орландо Блум излегол на сцена и запеал - снимката стана хит на социјалните мрежи

Точка - 20.03.2023

Орландо Блум ги изненадил присутните во Alma Pub во Виндзор, кога во еден момент одлучил да го земе микрофонот и да запее. Познатиот актер дошол во пабот во лежерен стил и решил да ја „почести“ публиката со изведба на ирската песна „She Moved ...

Орландо Блум се распеа среде паб за Свети Патрик

Кајгана - 20.03.2023

Орландо Блум ги изненади присутните во Alma Pub во Виндзор, кога одеднаш одлучи да го земе микрофонот и да запее. Славниот актер во пабот дошол во лежерно издание и одлучил да ги почести присутните со изведба на ирската песна „She Moved Through the ...

ВИДЕО: Орландо Блум ја фасцинираше публиката со еден потег

Локално - 20.03.2023

Холивудската ѕвезда Орландо Блум успеа да ги изненади сите гости во еден паб во Велика Британија. Актерот бил на прославата на Денот на Свети Патрик, а потоа ги изненадил сите присутни кога испеал многу тешка ирска песна.

(Видео) Шармантен настап на Орландо Блум, запеа и ги разнежни сите во пабот: „Не зборува пивото од мене“

Еспресо - 20.03.2023

Орландо Блум ги изненади присутните во пабот Алма во Виндзор, кога во еден момент реши да го земе микрофонот и да запее, качувајќи се на сцената. Познатиот актер дошол во пабот во лежерен стил и решил да ја „почести“ публиката со изведба на ирската ...

ВИДЕО | Орландо Блум се распеал во паб за Свети Патрик

Слободен Печат - 20.03.2023

Холивудската ѕвезда Орландо Блум успеа да ги изненади сите гости во еден паб во Велика Британија. Актерот бил на прославата на Денот на Свети Патрик, а потоа ги изненадил сите присутни кога испеал многу тешка ирска песна.