TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Разбојници нападнале и ограбиле 20-годишно момче во Центар

Точка - 18.04.2021

Двајца разбојници со метален предмет нападнале и ограбиле 20-годишно момче во Центар. Според информациите на МВР, вчера во Полициска станица Центар, Д.Р.(20) од Скопје пријавил дека околу 20 часот на подрачје на Центар бил физички нападнат со ...

Разбојници нападнале и ограбиле 20-годишно момче во центарот во Скопје

24Инфо - 18.04.2021

Двајца разбојници со метален предмет нападнале и ограбиле 20-годишно момче во центарот на Скопје. Според информациите на МВР, вчера во Полициска станица Центар, Д.Р.(20) од Скопје пријавил дека околу 20 часот на подрачје на Центар бил физички ...

Разбојници нападнале и ограбиле 20-годишно момче

Н.Македонија - 18.04.2021

Двајца разбојници со метален предмет нападнале и ограбиле 20-годишно момче во Центар. Според информациите на МВР, вчера во Полициска станица Центар, Д.Р.(20) од Скопје пријавил дека околу 20 часот на подрачје на Центар бил физички нападнат со ...