TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јапонска компанија продава градник за мажи кои сакаат мускулести гради

Макфакс - 22.07.2019

Јапонскиот бренд „Чолмо“ претставинов производ, кој би можел да стане хит меѓу мажите. Се работи за перничиња за гради, кои на секој маж можат да му дадат „мускули“ како на суперхерој од филмовите на Марвел.

Јапонски бренд продава “push up” градник за мажи кои сакаат мускулести гради

Точка - 22.07.2019

Во денешниот свет не е невозможно да се постигне совршениот изглед со вежбање, исхрана или разни суплементи. Но, јапонскиот бренд “Cholmo” претставил нов производ кој би можел да стане хит меѓу мажите, а станува збор за перничиња за гради кои на ...