TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ја имитира Ирина Шајк во топлес видеото, доби повеќе лајкови од неа

Денешен - 14.05.2021

Видеото со Ирина Шајк, во кое ги покрива градите само со рацете, на Инстаграм го погледнале 1,5 милиони луѓе, но пародијата на австралиската комичарка собра дури 800 000 прегледи повеќе, и тоа за три дена помалку.

Бујно деколте, цврст задник...: Најубавата Русинка објави низа провокативни фотографии со кои ги „распамети“ мажите

Точка - 14.05.2021

Ирина Шајк важи за една од најубавите жени на светот, а понекогаш знае да ги израдува следбениците на Инстаграм со разголена и провокативна објава. Но, овојпат решила сосема да ја „заскокотка“ фантазијата на публиката...

(ВИДЕО+ФОТО) Ирина Шајк позирала топлес и ги оставила фановите без здив

Екран - 14.05.2021

ИРИНА ШАЈК ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола. На серијата фотографии што ги објави вчера на Инстаграм, имаше и такви на кои ги покрива градите само со рацете.

Ирина Шајк позира во топлес и го запали Инстаграм (ВИДЕО)

Канал5 - 14.05.2021

Ирина Шајк ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола. Во серијата фотографии што ги објави вчера на Инстаграм, има и такви на кои ги покрива градите само со раце.

(ВИДЕО) Жешки кадри од Ирина Шајк – Речиси гола пред фановите

iPortal - 14.05.2021

Ирина Шајк ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола. Во серијата фотографии што ги објави вчера на Инстаграм, има и такви на кои ги покрива градите само со раце.

Ги имитира топлес позите на Ирина Шајк, па доби повеќе лајкови (ВИДЕО)

Канал5 - 14.05.2021

Снимката со Ирина Шајк, во кое ги покрива градите со раце, на Инстаграм ја погледнале 1,5 милиони луѓе, но пародијата на австралиската комичарка собрала дури 800 000 прегледи, и тоа за три дена помалку.