TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 23. јуни 2021 година

Канал5 - 23.06.2021

Дневен хороскоп за среда, 23. јуни 2021 година. Рак 22.6. -22.7. Љубов Ако сте во отуѓена и воинствена фаза со другата страна , денеска кон се че пристапите полежерно , а ќе постои и одредена блискост.

Дневен хороскоп за 23 јуни: Нема потреба емоционално да се надмудрувате во „трка“ во која нема победник

Слободен Печат - 23.06.2021

Ви се допаѓа нечие присуство. Бидете подискретни во средбите што изобилуваат со силни емоции или прикриени страсти. Чувствувате мала стагнација или потреба да се ослободите од акумулираните обврски.

Дневен хороскоп за среда (23. јуни 2021)

ТВ21 - 23.06.2021

ОВЕН Работа: Можно е веќе да размислувате за промена на работата. Имате впечаток дека стагнирате ако предолго сте на иста работа. Љубов: Саканата личност ви покажала дека има искрени чувства кон вас. Здравје: Чувајте уринарен тракт.

Денес нешто ќе ни го расипе денот, но ќе преживееме – Дневен хороскоп (23.06.2021)

Скопје24 - 23.06.2021

Овен Работа: Ако не разбирате нечија постапка, побарајте дополнителни објаснувања. Не предвидувајте што е неизвесно, порано или подоцна работите може да се влошат за вас. Љубов: Јасната огорченост на партнерот е доволна да зборува за заедничкото ...

Дневен хороскоп: Кои знаци денеска ги очекуваат нови можности?

iPortal - 23.06.2021

Рак 22.6. -22.7. Љубов Ако сте во отуѓена и воинствена фаза со другата страна, денеска кон се ќе пристапите полежерно, а ќе постои и одредена блискост. Кариера Многумина денеска ќе мора да бидат услужливи кон своите соработници, но тоа нема да им ...

Дневен хороскоп за СРЕДА (23 јуни 2021)

Убавина и Здравје - 23.06.2021

Прочитајте каков ден ве очекува на средина на работната недела! ОВЕН Може да очекувате доста тивок ден на деловниот фронт. Нема да имате прекумерни промени или настани што може да ве оптоварат на кој било начин.

Дневен хороскоп за среда, 23.06.2021: Вие сакате да го почитувате меѓусебниот договор, но забележувате дека партнерот ...

Екран - 23.06.2021

Овен Љубов: Анализирајте ја повнимателно личноста што ви се допаѓа. Склони сте на чести промени на расположението. Работа: Деловниот проблем со кој се соочувате во моментов не треба да влијае на вашето расположение или концентрација.

Дневен хороскоп 22.06.2021

Алфа - 22.06.2021

ОВЕН Можни се промени на работното место. Бидете подготвени да покажете прилагодливост. Размислувате за прекин на врската која повеќе не ги исполнува вашите емотивни потреби. Не е поволен период. Одморајте.

Дневен хороскоп за вторник, 22.06.2021: Подобро е да го зачувате она што го имате отколку да гледате во насока на ...

Екран - 22.06.2021

Овен Љубов: Ако сте слободни, закажете љубовна средба. Доволно сте инспирирани да привлечете нечие внимание и да предизвикате позитивна реакција. Работа: Ве очекуваат интересни состаноци. Направете сè што е потребно за да го споите личното ...