TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Популарната актерка објави видео со кое предизвика полемика на Инстаграм: „Добро е што ова не е мој син!“ (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 07.04.2020

Хале Бери (53) на својот инстаграм-профил објави видео од својот 6-годишен наследник, а бидејќи момчето ги носи чизмите на својата мајка, тоа предизвика спротивставени реакции кај обожавателите на популарната актерка.

(Видео) Хали Бери објави снимка од нејзиниот син како шета дома во потпетици

Макфакс - 06.04.2020

Актерката Хали Бери (53) ги налути обожавателите со снимката на својот син кој се шета во нејзините чизми со високи потпетици. Хали на „Инстаграм“ објави видео од својот шестгодишен наследник, а бидејќи момчето беше на потпетици, тоа предизвика ...

Фановите ја нападнаа Хали Бери зашто му дозволува на синот да носи штикли

Репортер - 06.04.2020

Голем број на фанови ја нападнаа актерката Хали Бери затоа што на синот му дозволува да носи штикли. Холивудската глумица на социјалните мрежи објави видео од нејзиниот син Мацео Роберт, како се шета со штикли низ домот, додека се наоѓаат во ...

Обожавателите ја нападнаа Хали Бери, бидејќи син ѝ носи високи потпетици ВИДЕО

+инфо - 06.04.2020

Додека трае изолацијата поради пандемијата на коронавирусот, бројни познати личности на социјалните мрежи покажуваат како го поминуваат времето во карантин. Една од нив е и актерката Хали Бери (53), која овојпат се најде во центарот на вниманието.

Како одговори Хали Бери на критиките дека син ѝ се шета дома во нејзини штикли?

Црнобело - 06.04.2020

Деновиве сите се обидуваме да најдеме некаква разонода во домот, а истото го прават и познатите. Па така, 53-годишната Хали Бери сподели видео од нејзиното синче, кое се обидува да оди низ дома во нејзини чизми со високи потпетици.

Хали Бери критикувана завидеото на нејзиниот син во штикли (ВИДЕО)

Локално - 05.04.2020

Актерката Хали Бери (53) ги налути обожавателите со снимка на нејзиниот син како шета во чизми со потпетици. Хали на Инстаграм објави видео од својот шестгодишен наследник, а бидејќи момчето е во потпетици, тоа предизвика спротивставени реакции од ...

Хали Бери на мета на критика откако објави видео од синот кое не им се допадна на многумина (видео)

Вистина.мк - 06.04.2020

Актерката Хали Бери (53) ги налути обожавателите со видео од нејзиниот син како шета во чизмите со потпетици на мајка си. Хали на Инстаграм објави видео од својот шестгодишен наследник, а бидејќи момчето е во потпетици, тоа предизвика спротивставени ...

Хали Бери заработи критики откако го покажа својот син во штикли (ВИДЕО)

Слободен Печат - 06.04.2020

Актерката Хали Бери (53) ги налути обожавателите со снимка од нејзиниот син кој шета во чизми со високи потпетици. Хали на Инстаграм објави видео од својот шестгодишен наследник, а бидејќи момчето е во потпетици, тоа предизвика спротивставени ...