TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 26. февруари 2021 година

Канал5 - 26.02.2021

Дневен хороскоп за петок, 26 февруари 2021 година. Риби 20.2.- 20.3. Љубов Сигурни сте во себе и знаете што да очекувате од љубовта.Многумина денеска ќе се покажат пред друштвото, било да се сами или во двојка.

Дневен хороскоп за петок (26. февруари)

ТВ21 - 26.02.2021

ОВЕН Работа: Конечно дошло до олеснување и раст на ентузијазмот. Ви се враќа животната енергија, па ќе бидете поотворени. Љубов: Ако сте сами, можно е сосема неочеквуано да влезете во врска со вам позната личност.

Дневен хороскоп за петок, 26.02.2021: Ракот пред предизвик, Девицата мора да излезе од „оклопот“ и да покаже чувства, ...

Екран - 26.02.2021

Овен Љубов: Можно е партнерот да има повеќе проблеми отколку што мислите. Покажете емпатија и разбирање во секој поглед. Работа: Вие делувате како личност која ги става своите деловни и финансиски цели над интересите на мнозинството, поради што ве ...

Дневен хороскоп за петок 26 февруари 2021 година

Акцент - 26.02.2021

ОВЕН Конечно дојде до олеснување и зголемување на ентузијазмот. Вашата животна енергија се враќа и ќе станете по curубопитни и поотворени. Ако сте сами, можно е да стапите во контакт со личност што ја познавате сосема неочекувано.

Дневен хороскоп за четврток 25 февруари 2021

Вистина.мк - 25.02.2021

ОВЕН Работа: Пробувате да ги исправите грешките кои сте ги направиле, во желба работата да ја завршите што порано. Љубов: Емотивно сте незадоволни од односот, така да се дистанцирате од партнерот. Здравје: Истрошени сте, одмор ви е неопходен.

Дневен хороскоп (26 февруари 2021)

Нетпрес - 26.02.2021

ОВЕН Конечно дошло до олеснување и раст на ентузијазмот. Ви се враќа животната енергија, па ќе бидете поотворени. Ако сте сами, можно е сосема неочекувано да влезете во врска со вам позната личност. Имате сосема доволно енергија.

Хороскоп за петок, 26 февруари

Кумановски м. - 26.02.2021

ОВЕН Работа: Конечно дошло до олеснување и раст на ентузијазмот. Ви се враќа животната енергија, па ќе бидете поотворени. Љубов: Ако сте сами, можно е сосема неочеквуано да влезете во врска со вам позната личност.

Дневен хороскоп: Ќе ве следи среќа

Press24 - 26.02.2021

ОВЕН Работа: Конечно дошло до олеснување и раст на ентузијазмот. Ви се враќа животната енергија, па ќе бидете поотворени. Љубов: Ако сте сами, можно е сосема неочеквуано да влезете во врска со вам позната личност.

Дневен хороскоп за ПЕТОК, 26 февруари 2021 година

Убавина и Здравје - 26.02.2021

Јарец успешен, Бик загрижен, Девица осамена, Рак осетлив, Лав полн со себе. ОВЕН Конечно дојде до олеснување и зголемување на ентузијазмот. Вашата животна енергија се враќа и ќе станете пољубопитни и поотворени.

Дневен хороскоп: Петок (26.Февруари,2021 година)

Вистина.мк - 26.02.2021

ОВЕН Конечно дошло до олеснување и раст на ентузијазмот. Ви се враќа животната енергија, па ќе бидете поотворени. Ако сте сами, можно е сосема неочекувано да влезете во врска со вам позната личност. Имате сосема доволно енергија.

Дневен хороскоп за четврток, 25.02.2021: Близнаците најсигурни во семејството, Лавот во дилема, Стрелецот слободно може ...

Екран - 25.02.2021

Овен Љубов: Емотивните дилеми не треба да се продлабочуваат со погрешни одговори, партнерот очекува да ги исполните ветувањата. Работа: На состанокот со соработниците, повремено ви недостасува трпеливост и чувство за дипломатски манири.

Дневен хороскоп за четврток 25 февруари 2021

Акцент - 25.02.2021

ОВЕН Работа: Пробувате да ги исправите грешките кои сте ги направиле, во желба работата да ја завршите што порано. Љубов: Емотивно сте незадоволни од односот, така да се дистанцирате од партнерот. Здравје: Истрошени сте, одмор ви е неопходен.