TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ВИДЕО) Група пријатели видела мечка: Се шокирале кога виделе кога ја оторил вратата на Мерцедес-от

Екран - 28.05.2020

Погледнете како изгледало тоа Група луѓе кои патувале во Северна Каролина биле во шок кога сфатиле дека мечката провалила во еден од нивните автомобили, сребрен мерцедес. Група пријатели биле во кабина во Ашевил кога забележале мечка како сењ врти ...

Во Русија мечки не одат по улици, се возат исклучиво во автомобили (ВИДЕО)

Кумановски м. - 28.05.2020

На социјалните мрежи во Русија е објавено видео во кое локалните жители на градот Набережне Челни во Татарстан забележале вистинска кафеава мечка како удобно се вози на задното седиште на автомобилот.

ВИДЕО: Мечка ја отвори вратата и им провали во автомобилот

Press24 - 27.05.2020

Група луѓе кои биле на излет во Северна Каролина остана во шок кога сфатиле дека мечка им провали во еден од нивните автомобили. Тие забележале дека мечката се „мота“ околу авотмобилот, напрво го избркале животното, но тоа се вратило и ја отвори ...

(Видео) Љубител на добри автомобили, мечка проба да украде „Мерцедес“

ММС - 27.05.2020

Една мечка стана звезда на социјалните медиуми кога проба да „украде“ автомобил, марка Мерцедес. Од видеото може да се заклучи дека љубовта кон добрите автомобили не е само од страна на луѓето, туку и од животните.

Здогледале мечка како им се приближува , се преплашиле кога им го отворила Мерцедесот (ВИДЕО)

Канал5 - 28.05.2020

Група Американци на излет во Северна Каролина биле во шок кога сфатиле дека мечката провалила во еден од нивните автомобили, сребрен Мерцедес. Група пријатели биле во кабината во Ашевил кога ја забележале мечката како оди околу луксузниот автомобил.