TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

И овој пат немаше жал за тие со слабо срце, Јелена Карлеуша без гради во конбилизон „гори“ (видео)

Хитпортал - 08.03.2021

Од ден во ден и од објава во објава Јелена Карлеуша ги остава без здив своите следбеници и фанови со објавување на провокативни видеа и фотки на своите профили. И овој пат реши да ги испровоцира сите објавувајки кусо видео облечена во конбилизон и ...

Хит: Вработените кај Јелена Карлеуша носат вакви униформи (фото)

Вистина.мк - 08.03.2021

Познато е дека пејачката Јелена Карлеуша е вегетеријанац, а често на социјалните мрежи испраќа апели и пораки дека е погрешно да се јаде месо. Поп пејачката заедно со своето семејство живее во огромната вила на Дедиње каде што има и неколку ...

Накова и Карлеуша во ист комбинезон, а бујните силикони само што не им испаднале од огромното деколте (фото)

Вистина.мк - 08.03.2021

За српската пејачка Јелена Карлеуша познато е дека не поминува ден без да направи некоја провокација на социјалните мрежи кога е изгледот во прашање. А ако Србите ја имаат Карлеуша со таков храбар моден избор, ние во тој поглед го имаме моделот и ...

Накова и Карлеуша во ист комбинезон, а бујните силикони само што не им испаднале од огромното деколте (фото)

Курир - 08.03.2021

За српската пејачка Јелена Карлеуша познато е дека не поминува ден без да направи некоја провокација на социјалните мрежи кога е изгледот во прашање. А ако Србите ја имаат Карлеуша со таков храбар моден избор, ние во тој поглед го имаме моделот и ...

Јелена Карлеуша и Александра Накова во идентични модни комбинации – Овој бел комбенизон е хит за оваа сезона!

Убавина и Здравје - 08.03.2021

За српската пејачка Јелена Карлеуша познато е дека не поминува ден без да направи некоја провокација на социјалните мрежи кога е изгледот во прашање. А ако Србите ја имаат Карлеуша со таков храбар моден избор, ние во тој поглед го имаме моделот и ...

Погледнете какви уникатни униформи имаат домашните помошнички на Јелена Карлеуша – Хит на социјалните мрежи!

Убавина и Здравје - 08.03.2021

Познато е дека пејачката Јелена Карлеуша е вегетеријанац, а често на социјалните мрежи испраќа апели и пораки дека е погрешно да се јаде месо. Пејачката заедно со своето семејство живее во огромната вила на Дедиње каде што има и неколку вработени.

Накова и Карлеуша во ист комбинезон, а бујните силикони само што не им испаднале од огромното деколте (фото)

Попара - 08.03.2021

За српската пејачка Јелена Карлеуша познато е дека не поминува ден без да направи некоја провокација на социјалните мрежи кога е изгледот во прашање. А ако Србите ја имаат Карлеуша со таков храбар моден избор, ние во тој поглед го имаме моделот и ...

(Видео) Со голи гради Карлеуша им фрли нова провокација на мажите

ММС - 07.03.2021

Изненадувањата на спрската пејачка Јелена Карлеуша не престануваат. Таа на својот Инстаграм профил објави видео е со длабоко деколте и со скоро голи гради. Она што ги предизика мажите е што таа се гали по силиконите, а во коментар под сликата пишува ...

Во фустан без градник старлетата Александра Накова отвори бутик (фото)

Хитпортал - 07.03.2021

Кога и да објави нова фотка предизвикува големо внимание па така старлетата Александра Накова често знае да направи хаос на социјалните мрежи. во време на корона Накова решила да стане газдарица на бутик во родната Гевгелија па направила и големо ...

Вработените на Карлеуша мора да ја носат оваа „униформа“

Република - 07.03.2021

Српската пејачка Јелена Карлеуша речиси никогаш дома не е сама, освен децата, таа постојано има во домот луѓе кои се грижат за нејзиниот дом, двор и гаража. Карлеуша овој пат направи нешто што ги изненади пријатно вработените куќни помошнички во ...