TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Зошто се соблекуваш на твои години“ - фановите ја нападнаа најубавата жена на сите времиња, а таа им возврати

Press24 - 26.06.2019

Синди Крафорд ја започна својата кариера пред три децении и брзо се стекна со епитетот една од најубавите жени во светот. За многу најубава за сите времиња. Свесна за нејзините години, но исто така и за убавина, таа често се фотографира без шминка и ...

(Видео) Жешка снимка на Синди Крафорд на роденденот на починатиот Џорџ Мајкл

Макфакс - 26.06.2019

Познатиот Џорџ Мајкл во 1990 година на светот му ја претстави легендарната песна „Freedom“, цврсто решен да не се појави во видеото, според советот на познатиот германски фотограф Питер Линдберг.

Жешка снимка од Синди Крафорд (53) по повод роденденот на покојниот Џорџ Мајкл

Точка - 26.06.2019

Вечно убавата Синди Крафорд, “згрме“ на високи потпетици, со бујната, секси коса, а на сцената изгледаше како да има барем помалку од 20 години. Славниот Џорџ Мајкл во 1990-та година ја претстави легендарната песна „Freedom“, а цврсто одлучен беше ...

(ФОТО) Синди Крафорд и ќерката во бикини: Која од која посексапилна

Женски магазин - 26.06.2019

Синди Крафорд и нејзината ќерка Каја Гербер уживаат во Мајами, а папараците успеаа да ги уловат. Познатата убавица која е во предесет и третата година од својот живот воодушевува со својот изглед во бикини, дури и без фотошоп.

„Зошто уште се соблекуваш гола“, фановите лути на Синди Крафорд

Репортер - 27.06.2019

Синди Крафорд ја започна својата кариера пред три децении и брзо се стекна со епитетот една од најубавите жени во светот. За многу таа и денес важи за најубава жена за сите времиња. Свесна за нејзините години, но исто така и за убавина, таа често се ...

Жешка снимка од Синди Крафорд по повод роденденот на починатиот Џорџ Мајкл ВИДЕО

+инфо - 26.06.2019

Славниот Џорџ Мајкл во 1990 година ја претстави легендарната песна „Freedom“, а цврсто одлучен беше да не се појави во својот спот. Вечно убавата Синди Крафорд, „згрме“ на високи потпетици, со бујната, секси коса, а на сцената изгледаше како да има ...