TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Како изгледа снимањето на „James Bond 25“?

Кајгана - 26.06.2019

За премиерата на новиот филм за британскиот таен агент Џејмс Бонд ќе треба да почекаме уште некое време, поради тоа што неговата премиера беше одложена откако режисерот Дени Бојл си замина од проектот.

(ВИДЕО) Како ќе изгледа „Бонд 25“?

Екран - 26.06.2019

Самошто е објавен првиот видео – материјал од снимањето на новиот филм за тајниот агент 007. Едноминутната снимка прикажува сцена од снимањето на филмот на Карипските острови. Новото продолжување, инаку сеуште не добило име, па засега е познат само ...