TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ова никој не го знаеше: ОВОЈ славен фудбалер е во роднинска врска со Александра Радовиќ

Курир - 25.11.2022

Светското првенство е во тек, а српската репрезентација синоќа загуби од Бразил со резултат 2:0. Многу познати личности со нетрпение ја следеа оваа игра, а една од нив е и славната пејачка Александра Радовиќ.

Пејачката Александра Радовиќ е во блиска роднинска врска со овој славен фудбалер (фото)

Вистина.мк - 25.11.2022

Светското првенство е во тек, а српската репрезентација синоќа загуби од Бразил со резултат 2:0. Многу познати личности со нетрпение ја следеа оваа игра, а една од нив е и славната пејачка Александра Радовиќ.