TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Магазинот на Берлускони објави скандалозни фотографии од Камила Паркер ФОТО

+инфо - 15.09.2019

Фотографиите настанале неодамна, додека Камила се сончала на јахта во Сардинија, каде била на четиридневен одмор. Сопругата на британскиот принц Чарлс, Камила Паркер Боулс, е јавна личност која ретко, односно речиси никогаш не ја гледаме во ...

Весник на Берлускони објави скандалозни фотографии од сопругата на принцот Чарлс

Либертас - 15.09.2019

Италијанското списание „Чи“, кое е во сопственост на поранешниот италијански премиер Силвио Берлускони, објави фотографии од Камила Паркер Боулс, сопругата на британскиот принц Чарлс, во костим за капење.

Како Камила реагирала кога дознала дека принцезата Дијана е мртва?

+инфо - 15.09.2019

Британските медиуми веќе со недели пишуваат за поединостите од трагедијата, а го откриле и она што многумина многу ги интересирало. Од смртта на британската принцеза Дијана поминаа 22 години… И покрај тоа, на јавноста новите детали ѝ се интересни ...

Списание на БЕРЛУСКОНИ објави скандалозни фотографии од КАМИЛА ПАРКЕР-БОУЛС

Слободен Печат - 14.09.2019

Барем засега, се верува дека е спречено нивното ширење на интернет Во магазинот „Chi“, кој е во сопственост на поранешниот премиер на Италија, Силвио Берлускони, биле објавени полуразголени слики од војвотката од Корнвол, Камила Паркер-Боулс.

(Галерија) Берлускони објави слики од сопругата на принцот Чарлс во костим за капење

Репортер - 14.09.2019

Италијанското списание „Чи“, кое е во сопственост на поранешниот италијански премиер Силвио Берлускони, објави фотографии од Камила Паркер Боулс, сопругата на британскиот принц Чарлс, во костим за капење.

Папараци ја снимија Камила во костим за капење и еве како изгледа славната војвотка

Нане - 14.09.2019

Војвотката на Корвол, Камила Паркер- Боулс е јавна личност која ретко, односно речиси никогаш не ја гледаме во разголени или смели дизајни на фустани. Затоа, неодамнешните фотографии објавени од италијанското списание Чи предизвика огромен интерес ...