TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ако сте имале барем еден околу себе во животот, се ви е јасно:Три хороскопски знаци кои мислат само на себе, ...

Вечер Прес - 03.06.2023

Секогаш се враќаат, но само кога нешто им треба… Ако ова ви звучи познато, тогаш веќе знаете дека ова се најсебичните хороскопски знаци: Овен, Лав и Девица. Овен Овенот е во бескрајна конкуренција со сите околу него.

Се во нивна корист: Ова се најсебичните знаци на хороскопот

Вести плус - 02.06.2023

Од држење над сите други до користење на другите само за своја корист, некои луѓе се крајно себични. Ако се прашувате каде ја наследуваат оваа себична особина од нивната личност, астрологијата би можела да игра улога во тоа.