TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп: Рибите денес треба да бидат внимателни, а Девиците имаат среќа

ТВ21 - 24.03.2023

ДЕНЕС ќе биде ден полн со изненадувања за сите хороскопски знаци. Раковите ќе се чувствуваат многу емотивно, додека Лавовите ќе имаат многу енергија да го освојат светот. Јарците ќе бидат фокусирани на своите цели, додека водолиите ќе чувствуваат ...

Хороскоп: Најладните хороскопски знаци кои тешко покажуваат емоции

Независен

Вистински романтичари: Овие хороскопски знаци брзо и лесно се вљубуваат

Локално

Промени до крајот на неделата: Четири хороскопски знаци ќе го свртат животот на подобро

Еспресо

Астролозите тврдат: Овие пет хороскопски знаци ќе се збогатат до крајот на годината

Женски магазин

Мајстори за флерт: Овие три хороскопски знаци уриваат рекорди на заведување

Вести плус

Близнаци-ова е прилика за изобилство, Стрелецот го чека љубовно искуство: Хороскоп за Марс во рак од 25 март до 19 мај

Женски магазин

Вести плус Независен ТВ21 Локално Кафе пауза Lady Еспресо Црнобело

Три најчесни знаци од Зодијакот на кои секогаш можете да се потпрете

Кајгана - 24.03.2023

Некои хороскопски знаци се почесни од останатите, а овие три се на врвот на оваа листа. Искреноста е човечка особина која другите најмногу ја ценат. Чесниот човек чесно се однесува себе и кон другите, а оваа особина носи со себе многу други.

Еве како да препознаете дека личност во знакот на Шкорпија засекогаш ве избришала

ТВ21

Овие четири хороскопски знаци имаат најмногу смисла за хумор

ТВ21

Трите најискрени хороскопски знаци на кои секогаш можеме да се потпреме

Во Центар

Закажете контрола: Три хороскопски знаци можат да го „поткопаат“ нивното здравје во наредните денови

Еспресо

Најпознатиот руски астролог тврди дека овие три знаци ги чека катастрофа на крајот на март: Ги очекуваат големи неволји!

Женски магазин

Три хороскопски знаци можат да го „поткопаат“ нивното здравје во наредните денови

Press24

Два знака од Зодијакот наскоро ќе добијат атрактивна понуда

Еспресо - 24.03.2023

Астролозите именуваа два знака од Зодијакот, кои на крајот на март ќе добијат понуда што нема да можат да ја одбијат. Судбината им приреди пријатни изненадувања. Лав Вашите претпоставени високо ја ценат вашата напорна работа, способности, талент и ...

Полн паричник: Два хороскопски знаци ќе имаат неверојатна среќа со парите во април

Еспресо

Полн паричник: Два хороскопски знаци ќе имаат неверојатна среќа со парите во април

Скопје24

Меркур во Овен до 4 април: Време е за акција!

Кафе пауза - 24.03.2023

Меркур влезе во знакот Овен, па до 4 април ќе ни донесе енергија, одлучност и можност за акција. Меркур во Овен ќе им стави крај на лажењето и чекањето. Освен тоа, Меркур во Овен, не е најрационален, но е конкретен и директен – па кој греши, кој е ...

Астро прогноза за четврток, 23 март

Еспресо - 23.03.2023

Овен Овенот може да има неочекувана љубопитна ситуација на работа, која ќе ви го постави расположението за целиот ден. Ѕвездите велат дека ништо лошо нема да се случи. Бик Бикот ќе треба да реши некои „хартиени работи“ -да потпишува документи, праќа ...