TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Goran Ješić: "Gluposti i bezobrazluk Demokratske stanke prevršili svaku meru" FOTO

B92 - пред: 23 часа

Goran Ješić, jedan od opozicionih političara, oštro je kritikovao na društvenim mrežama Demokratsku stranku. On je naveo da medecima čita i sluša šta neki ljudi iz Demokratske stranke pišu o opoziciji, što, kao nekadašnji poslanik i funkcioner te partije, više ne može da ...

Ješić udario po bivšoj stranci: DS vode bezobrazni glupani, a mi se pravimo da su normalni

Informer - 25.06.2026

On je rekao da mesecima čita i sluša šta neki iz DS-a govore o opoziciji i da se svim snagama suzdržava da odgovori na to, ali da sve ima svoje granice. - Ovaj nivo gluposti i bezobrazluka je prešao svaku meru, a sve vreme se pravimo da su ti pojedinci kao normalni - naveo je ...

Ješić udario po bivšoj stranci: DS vode bezobrazni glupani, a mi se pravimo da su normalni

Pink - пред: 1 ден

Bivši funkcioner Demokratske stranke Goran Ješić poručio je da tu stranku sada vode "glupi i bezobrazni ljudi". On je rekao da mesecima čita i sluša šta neki iz DS-a govore o opoziciji i da se svim snagama suzdržava da odgovori na to, ali da sve ima svoje granice.