Goran Ješić, jedan od opozicionih političara, oštro je kritikovao na društvenim mrežama Demokratsku stranku. On je naveo da medecima čita i sluša šta neki ljudi iz Demokratske stranke pišu o opoziciji, što, kao nekadašnji poslanik i funkcioner te partije, više ne može da ...
On je rekao da mesecima čita i sluša šta neki iz DS-a govore o opoziciji i da se svim snagama suzdržava da odgovori na to, ali da sve ima svoje granice. - Ovaj nivo gluposti i bezobrazluka je prešao svaku meru, a sve vreme se pravimo da su ti pojedinci kao normalni - naveo je ...
Bivši funkcioner Demokratske stranke Goran Ješić poručio je da tu stranku sada vode "glupi i bezobrazni ljudi". On je rekao da mesecima čita i sluša šta neki iz DS-a govore o opoziciji i da se svim snagama suzdržava da odgovori na to, ali da sve ima svoje granice.