TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Откриен е ,,кртот” што му го уништи бракот на најбогатиот човек на светот , Џеф Безос

Канал5 - 19.03.2019

Секси пораките, што му го уништија приватниот живот на најбогатиот човек на светот , чинеле 200 000 долари и ги продал братот на девојката на Џеф Безос, Мајкл Санчез. Мајкл Санчез , братот на девојката на директорот на Амазан , Џеф Безос , на ...

Јувентус го сака Санчез, но само под еден услов

Спортски - 19.03.2019

Јувентус ќе му предложи на Алексис Санчез шанса да ја „оживее“ својата кариера и ќе се обиде да го донесе во своите редови. Минатиот јануари Санчез се пресели во Манчестер Јунајтед, но не се снаоѓа најдобро на „Олд Трафорд“ и е само бледа сенка на ...

Откриено е колку пари американскиот таблоид платил за пораките на Безос и неговата љубовница

Точка - 19.03.2019

“Wall Street Journal” пренесува дека “American Media”, издавач на таблоидот “National Inquirer” платиле 200 илјади долари за да ги добијат интимните пораки на извршниот директор на “Amazon”, Џеф Безос и неговата љубовница Лорен Санчез.

Откриено кој му го уништи бракот на Џеф Безос: Братот на неговата љубовница ги продал секси фотографиите за 200.000 ...

+инфо - 20.03.2019

Исплатата на Санчез ја одобрил директорот на компанијата „Американ медија“, Дејвид Пекер. „Волстрит журнал“ пишува дека „Американ медиа“, издавачот на „Нешенел енквајерер“, платил 200.00 долари за да ја добие интимната преписка помеѓу главниот ...