TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сакал да силува две девојчиња во Охрид

Дневник - 18.07.2012

Маж се обидел да силува две малолетни девојчиња, завчера среде бел ден во центарот на Охрид, информира МВР. Според полицијата, непознатиот маж во понеделникот околу 14 часот на улицата Туристичка ги ...

ВИДЕО: Девојче падна од третиот кат во рацете на соседот!

Нетпрес - 18.07.2012

Видео снимка поставена на интернет прикажува еден драматичен момент во кој едно седумгодишно девојче паѓа од прозорецот од третиот кат од една зграда од Њујорк право во рацете на соседот.

Гол во лифт пипкал две девојчиња

Н.Македонија - 18.07.2012

Во Охрид, завчера напладне, маж на околу четириесет години нападнал две девојчиња, на единаесет и дванаесетгодишна возраст, и се обидел да ги силува ПЕДОФИЛИ НАПАДНАА МАЛОЛЕТНИЧКИ Околу 13.30 часот ...

Видео: Девојче скокна од третиот кат, ја спаси соседот

Канал5 - 17.07.2012

Седум годишно девојче во Бруклин избегна тешки повреди па дури и можна смрт поради соседот кој успеал да ја фати, откако таа падна од третиот спрат на зградата.

Манијак им го покажувал половиот орган на девојчиња во Охрид

Канал5 - 17.07.2012

Педофил среде бел ден нападна две девојчиња во Охрид. Вчера околу 13: 30 часот на главната улица бул. „Туристичка“ засега непознато лице се изживувало со девојчиња на возраст од 11 и 12 години.

Две девојчиња од Охрид се спасиле од педофил

+инфо - 17.07.2012

Две малолетни девојчиња од Охрид, на возраст од 11 и 12 години вчера биле нападнати од непознат маж, на возраст од околу 40 години, кој со рака го удрило едното девојче по задникот, а потоа почнал да ...

Обид за силување на две малолетни девојчиња во Охрид

Inpress - 17.07.2012

Охрид, 17. јули 2012 (ИНПРЕС) Две малолетни девојчиња на возраст од 11 и 12 години вчера биле престретнати од непознато машко лице на возраст од околу 35-40 години.

ВИДЕО: Драматично спасување - Девојче падна од 3 кат

Сител - 17.07.2012

Седумгодишно девојче од Бруклин преживеа пад од третиот кат на зграда благодарение на брзата реакција на соседот кој ја дочека на раце.

Педофил нападнал две малолетни девојчиња во Охрид

Макфакс - 17.07.2012

Две малолетни девојчиња на возраст од 11 и 12 години биле нападнати од непознато лице од околу 35-40 години на булеварот „Туристичка" во Охрид.

Обид за силување среде бел ден во Охрид

Нетпрес - 17.07.2012

Четириесетгодишен маж се обидел да силува две малолетнички во Охрид, информира МВР. Непознатиот маж, околу 14 часот, ги пресретнал двете девојчиња, на возраст од 11 и 12 години, на улицата ...

Охридски манијак нападнал 11 годишни девојченца - ги пипкал и го извадил половиот орган

Press24 - 17.07.2012

Засега непознат маж, на возраст од околу 35-40 години, сексуално малтретирал два малолетни девојчиња во Охрид. Очевидец вчера околу 14 часот пријавил дека непознато машко лице сексуално злоставувало ...

Манијак пипкал малолетнички, па им го покажал половиот орган

Курир - 17.07.2012

Четириесет и четири годишниот охриѓанец Т.С. вчера попладнето пријавил дека две малолетни девојчиња на возраст од 11 и 12 години биле пресретнати од непознат маж на возраст од околу 35-40 години кој ...

Манијак нападнал две девојчиња во Охрид

Сител - 17.07.2012

Две малолетни девојчиња на возраст од 11 и 12 години биле нападнати од непознато машко лице на возраст од околу 35-40 години пред зграда бр.12 на булеварот "Туристичка“.

Спасил девојче кое пaѓало од трети кат

Кирилица - 17.07.2012

Седумгодишната Кејла Мекгри многу сака да пее и игра. Таквиот талент сакал да го покаже во станот сместен на трети кат, но нејзината заиграност за малку ќе ја чинела живот.

Манијак во Охрид среде бел ден го вадел пенисот пред малолетнички

МКД - 17.07.2012

Две малолетнички на возраст од 11 и 12 години биле сексуално нападнати од четириесетгодишно лице вчера додека се движеле на булеварот Туристичка.

Неверојатна храброст: И го спаси животот при пад од трет спрат

Таратур - 17.07.2012

Како повеќето 7-годишни девојчиња, и Кејла МекКри неизмерно сака да пее и да танцува. Тие свои вештини неодамна реши да ги демонстрира во својот стан сместен на третиот спрат од зградата во Кони ...

Сосед спасил седумгодишно девојче што паднало од прозорец од трети кат (ВИДЕО)

МКД - 17.07.2012

Седумгодишно девојче од Бруклин е живо и здраво благодарение на еден сосед, кој брзо реагирал и успеал да ја спаси. Кејла Мекри излегла од својот прозорец и играла и пеела врз клима-уредот пред да се ...

Педофил нападнал две малолетни девојчиња во Охрид

Кајгана - 17.07.2012

Две малолетни девојчиња на возраст од 11 и 12 години биле нападнати од непознато лице од околу 35-40 години на булеварот „Туристичка" во Охрид.

Нападнати малолетни девојчиња во Охрид

Кирилица - 17.07.2012

Две малолетни девојчиња на возраст од 11 и 12 години биле нападнати од непознато лице од околу 35-40 години на булеварот „Туристичка" во Охрид.

Манијак допирал малолетнички во Охрид, дедо силувал внука во Кривопаланечко!

Таратур - 17.07.2012

Во еден ден медиумите известија за две сексуални злосторства во Македонија. Во едното, манијак допирал малолетнички, па им го покажал половиот орган во Охрид, а во другото старец извршил обљуба врз ...

Обид за полов напад врз две малолетни девојчиња во Охрид

А1 On - 17.07.2012

Две малолетни девојчиња на возраст од 11 и 12 години вчера во центарот на Охрид на булеварот Туристичка среде бел ден биле нападнати од возрасна машка особа.

Обид за силување среде бел ден во Охрид

Точка - 17.07.2012

Четириесетгодишен маж се обидел да силува две малолетнички во Охрид, информира МВР. Непознатиот маж, околу 14 часот, ги пресретнал двете девојчиња, на возраст од 11 и 12 години, на улицата ...

Видео: Спасил девојче кое паѓало од трети кат

Денешен - 17.07.2012

Седумгодишната Кила Мек Кри која паднала од трети кат, била спасена од возач на автобус во последен момент. Седумгодишната Кила својата амбиција кон танцот и пеењето за малку ќе ја платела со својот ...

Нападнати две мали деца од страна на педофил во Охрид

Канал 77 - 17.07.2012

Две малолетни девојчиња на возраст од 11 и 12 години биле нападнати од непознато лице од околу 35-40 години на булеварот „Туристичка“ во Охрид.

Сексуален манијак од Охрид како во филм нападнал две девојки

Sky - 17.07.2012

На 16.07.2012 година во 14,00 часот во ПС-Охрид, Т.С.(1968) од Охрид, пријавил дека истиот ден околу 13,30 часот пред зграда бр.12 на ул.

Манијак во Охрид, во лифт се обидел да силува две девојчиња

Либертас - 17.07.2012

Го удрил едното девојче по задникот, а потоа почнал да се смее на висок тон, по што двете деца избегале во зградата. Манијакот ги стигнал и во лифтот го фатил едното девојче за сукњата и почнал да ја ...

Девојче танцувало на клима уредот на третиот кат и паднало, за среќа ја спасил соседот

Точка - 17.07.2012

7-годишното девојче од Бруклин пеело и танцувало на клима уредот кој бил поставен од надворешната страна на третиот кат од една зграда. Таа танцувајќи се лизнала и паднала.

Малечко девојче спасува мачка

А1 On - 16.07.2012

Едно малечко девојче од Русија стана хит на социјалните мрежи откако ја спаси својата мачка од едно куче. Таа кога виде дека нејзината мачка е во опасност и покрај тоа што е тешко, ја носи на сигурно ...

Девојчето си го спаси мачето

Точка - 16.07.2012

Храброто мало девојче ја заштитило својата мачка од 'опасното' куче. А, и мачката покажала голема доза на трпеливост низ оваа акција на 'спасување'..