TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Press24

ФОТО: Лила со „романтична" фотографија

Press24 - 17.07.2019

Лила со романтична фотографија. Коктели и срце на лицето. Водителката собра лајкови на ...

Спасовски во Кочани: Последните апсења покажаа дека сите се еднакви пред законот

Press24 - 17.07.2019

Оливер Спасовски, член на Централниот одбор на СДСМ, придружуван од Трајан Димковски, градоначалнилот на о. Кочани, Николчо Илијев и претседателот на општинската организација од Кочани Гоце Серафимов денеска беше со граѓаните на Кочани и населеното ...