TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
Чисто да знаете кој ни ја води државата, ова е мочање врз сите партии што досега биле на власт https://t.co/J6k8LyuBhg
31ReTweets74Favorites·Details
Еднаш се живее нели? Се ужива се троши. После скапиве одмори пак пред видеобимот да се каже дека у криза се живее, никогаш полошо :)))) https://t.co/zLxoIl1KTX
18ReTweets20Favorites·Details
Кај баба на село за распуст бил. Хејтери едни! :) https://t.co/6ATKtK7tbN
26ReTweets52Favorites·Details
Се врати Димса од Монте Карло, па Јанушев отиде да одмара во еден од најскапите европски градови - Дубровник! Вмровци стварно ми изгледаат некако сериозно загрижени за кризава ! https://t.co/MjghztPmMz
20ReTweets22Favorites·Details
Сликата од поодамна е прошла недела 😂 https://t.co/i0SIoV6vmP
18ReTweets20Favorites·Details
Шо сторија вемерџаниве шетање, ко брза географија у живо да играат. Фрштат евра по монденски летувалишта, ама Заев у Флогита бил со Филипче… Уста продад лицемерна https://t.co/THqxXD2zdN
19ReTweets23Favorites·Details
Редно е СДС да се прогласи за антисемитска партија https://t.co/FeHj5lIDKL
17ReTweets60Favorites·Details
Еве и да не е во моментот на одмор, бил пред 1-2 месеци во Монте Карло на луксузна плажа. Што има да се правда кога бил, криза е секако. Ако Заев не смее да оди во Грција, Димса од опозиција не смее подалеку од Дојран да мрдне.
16ReTweets19Favorites·Details
На денешен ден 1913 година роден Народниот херој - Ljubo Čupić https://t.co/itWE3EvAzY
5ReTweets19Favorites·Details
Се сеќавате ли кога на Бубамара, Симон Трпчевски се пожали како владата немала слух да го финансира неговиот проект Македонисимо.
Еве ги најдовме парите за тој проект ќе висат на 12ти на Скендербег на прослава за капитулација
9ReTweets29Favorites·Details