TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 6h
#61
Ако ова ти е смешно отследи ме па пресуди си. https://t.co/cyjrFEPFPS
4ReTweets30Favorites·Details
#63
Забрчанец до членовите на СДС на Нашата Земја: "Клавајте лајкови, море луѓе, еј!"

#УтринскаЦиркуларка
#ШефНаПиАрНијеЗаебанција
6ReTweets33Favorites·Details
#64
Да ги гасиме мобилните бар док пиеме кафе со некого, се би било подруго. Ама ете🤔
3ReTweets34Favorites·Details
#65
Едно парче може ? 😁 https://t.co/3uVR2ymWKZ
5ReTweets28Favorites·Details
#66
Добро утро 😘 https://t.co/TF3tWQQdeR
1ReTweets36Favorites·Details
#68
Сами против себе, маршираат - @VladaMK
@SDSMakedonija https://t.co/H5NrvYD0zb
12ReTweets33Favorites·Details
#69
Ездеес гори и се распаѓа, кажа порталчето што лапа црни пари од Унгарија.
Лиде срцка, статијава да не ја пишуваше дур беше на фризерај јбт ... https://t.co/gqunbpEklq
4ReTweets29Favorites·Details
#70
Годината е 2234, крајот на четвртата светска војна на Земјата. Пола човештво е населено на Марс, планот за регенерација на Земјата почнува да успева. Во Македонија, уште се карат зошто провинцијалци му крадат работи на скопјани.
3ReTweets28Favorites·Details