TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#91
Ако сакаш да бидеш среќен:

Не се нервирај
Не се лути за ситници
Не паѓај на провокации
Не се замарај со глупости
Избегнувај дволични луѓе
Биди смирен секогаш
Биди позитивен секогаш
Биди со луѓе кои те почитуваат
И да не се замараш што ќе кажат другите
2ReTweets2Favorites·Details
#92
На толку убавици на твитер еве јас ќе бидам грда. 🤣
1ReTweets13Favorites·Details
#93
Ова Chocoworld ве вадит Охриѓани 🤤❤ https://t.co/qGUW9iLO23
0ReTweets16Favorites·Details
#94
🌿 „Прво па женско“ позеленува! 🌿
Започнуваме посветено да ја реализираме нашата зелена агенда и преку конкретни акции да го промовираме прашањето за заштита на животната средина, кое е несомнено и феминистичко прашање. Како и зошто прочитајте на: https://t.co/ownDZ5xoCw

#ППЖ8 https://t.co/wDccH8gzRb
2ReTweets2Favorites·Details
#95
Тераса, цвеќе, домати💕 https://t.co/Gq37V4jKtB
0ReTweets16Favorites·Details
#96
2ReTweets2Favorites·Details
#97
Убедив анти-ваксерка да си го вакцинира детето, што добро направи ти денес?
0ReTweets16Favorites·Details
#99
Допиши тука во Струмица на живи луѓе. https://t.co/idDRPjUfko
2ReTweets2Favorites·Details
#100
Само немојте да мрчите денес ве молам, убав е денот ни ви врни ниту е прежешко
2ReTweets2Favorites·Details