TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
Noting. Disapoint citizens want evil agen from dpme. https://t.co/acLxqIVE9r
7ReTweets48Favorites·Details
Името Дони ван де Бик и понатаму претставува енигма во Манчестер. Зошто тој не добива шанса во составот на Јунајтед? 🤔

Тимот на #СкратенКорнер има мислење, ко и секогаш!

ЕПТЕН #СкратенКорнер: Што е проблемот на Дони ван де Бик во Јунајтед? https://t.co/vCncGugStx via @YouTube
5ReTweets12Favorites·Details
Колку сте очајни @SDSMakedonija , губите со 30 000к во втор круг од што сте мизерни! https://t.co/AzIgU6j9go
8ReTweets19Favorites·Details
Професорката Котлар со ГОЛЕМА ПРЕДНОСТ Е во вториот круг 🥳
Новиот градоначалник на #Центар ЖЕНА Е ❤🇲🇰❤⚜
7️⃣ ⚜ https://t.co/acjmTQODkd
7ReTweets38Favorites·Details
Ајде аирлија распад на Владата!!!
Дојде ѓаволот по своето !!! https://t.co/WgEQD37bVg
7ReTweets10Favorites·Details
Во еден круг од пеколот има казан со топла вода од варени виршли и во него седиш засекогаш
3ReTweets41Favorites·Details
Овој потег отсликува, воспитување, култура, образование, одговорност. Со овој потег Заев ги одлучи изборите. https://t.co/z8qcVf2aH8 https://t.co/5fyR6vUhVV
4ReTweets35Favorites·Details
Доволна е само една мала истрага за финансирањето на ВМРО за овие избори, од каде парите од донации и од каде им се на донаторите парите за да се стави клуч на врата на белата палата и баграта да оди робија.

Ама нема кој да направи, изгледа валкан е газот и на другата страна.
5ReTweets25Favorites·Details
Ме нацртаа 🥰 https://t.co/Je95seTRx0
1ReTweets32Favorites·Details