TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 2h
#51
За роденден ќе фрлам бајадери од високото со @StefanovJane https://t.co/OAVkExO0nI
1ReTweets22Favorites·Details
#52
*срц шо праиш ма..
-срц ево тренирамо за финалето..
😎😂 https://t.co/LXRllXTEta
2ReTweets18Favorites·Details
#53
Ќе си речеш млада жена добро уходана во 21ви век. Ама појма немаш дека во рака имам магична крпа, во позадина имам пуштено епизоди од Васко Ефтов и шприцам од политурата на секое непотребно повишување на гласот.
0ReTweets24Favorites·Details
#54
2ReTweets18Favorites·Details
#56
#57
Си се пролепшала, да не раскина со дечкото? https://t.co/a24quZTOzX
0ReTweets23Favorites·Details
#58
не дај Боже сега да рече г[email protected]_Zaev еве не правам јас влада кој сака нека прави ќе се усерете сите куртони ...
не ќе знаете кај кур да фатите , паника ќе ве фати ...
3ReTweets14Favorites·Details
#59
Делото по Божја Промисла на @gankacv 💞
Ти благодарам Ганка за овој Македонски Код кој е длабоко врежан во Севселенската Божествена меморија. https://t.co/XomUabQjc7
1ReTweets19Favorites·Details
#60
Дневна доза на природа... Матка. https://t.co/Ap1rfmDsDk
2ReTweets16Favorites·Details