TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 7d
#1
858ReTweets403Favorites·Details
#2
На Кеј сте❓Поминете кај соларното дрво за полнење на мобилен, лап топ или електричен 🛴. #MobilityWeek #ЗеленаРутаhttps://t.co/A1SWjasRBY
120ReTweets620Favorites·Details
#3
Тешки кривични дела застаруваат за пар години, само твојот долг од 12 денари кон Телеком од 1998ма не застарува и сега е веќе 76.355 ден.
157ReTweets499Favorites·Details
#4
Сеад Кочан - болен, не можел в затвор
Боки 13 - болен, тешко му е во притвор
Камчев - висок холестерол, морал во Хашко одделение
Кичеец - секоја недела на болница
Јанева - под психички стрес, не можела да издржи во притвор
Јеботе, луѓе со една нога в гроб не ограбија...
128ReTweets494Favorites·Details
#5
Многу е битно од сепса да се умре во двојазична болница.
123ReTweets410Favorites·Details
#6
Како поминуваат годините, се повеќе ми се чини дека ,,never give up" не е добра животна филозофија и може да те чини многу. Мудроста лежи во проценката кога да дигнеш раце од нешто или едноставно да си одиш.
109ReTweets417Favorites·Details
#7
Па одамна вака не сум се смеел 😂😂😂 https://t.co/Tt6gECL7eq
127ReTweets374Favorites·Details
#8
🔥It's time to Gain Actives🔥

🍃10K
🍃🍃20K
🍃🍃🍃30K
🍃🍃🍃🍃40K
🍃🍃🍃🍃🍃50K
🍃🍃🍃🍃60K
🍃🍃🍃70K
🍃🍃80K
🍃90K

📜 Reply with "Gain" and follow all comments

I'll follow back all comments 🏷️

🍃🍂Let's Grow Together 🍃🍂
125ReTweets317Favorites·Details
#9
🇬🇧 добра девојка е
🇱🇷 добра девојка е
🇲🇩 добра девојка е
🇳🇴 добра девојка е
🇲🇰 оваа ја знам уште коа се дружеше со Маја од трет влез, идеше со еден џанак, лани ја видов у диско пијана, работи со на братучетка ми бившиот, многу е глупа. Не ја знам лично.
85ReTweets439Favorites·Details
#10
Мавровка 1993, а
тука денеска има квази кафичи.. https://t.co/izKy66iFDA
103ReTweets388Favorites·Details