TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 31d
#1
Let's do this. @SkopjePride
🇲🇰❤🏳️‍🌈 https://t.co/NUIsTKhAp8
180ReTweets1582Favorites·Details
#2
Love is love. Raise your voice and say it proudly. 🇲🇰❤🏳️‍🌈 https://t.co/pRbEKM4Ufo
181ReTweets1521Favorites·Details
#3
Удар на гром во Кранот на Водно (од кулата што се гради) Скопје 16 Јуни 2019 22:24ч https://t.co/n5ECHas7Oa
260ReTweets957Favorites·Details
#4
PLEASE RT THIS ⬇️ HELP A BROTHA OUT 🏀I REALLY WANT A D'LO JERSEY, RT for others to see too https://t.co/VrbEJ76zdQ
506ReTweets70Favorites·Details
#6
После 4 год. борба, 4 инсеминации и 5 ивф, го добив најголемиот дар од бога. Станав мајка. Ти благодарам господе што ми ја испололни желбата и ги слушна моите молитви. Две недели јас сум на 7 небо 🍀☀️🌟🐰👩‍👧♥️
75ReTweets1199Favorites·Details
#7
Šumadija u sred Banata - nestvarna Zagajička brda, Deliblatska peščara https://t.co/ltqTtNEnwN
88ReTweets1122Favorites·Details
#8
@NatureisScary Which is why you don't put the eye eating fish with the fish with the delicious fucking eyes
86ReTweets1111Favorites·Details
#9
Нека трепка... И ретвитајте слободно. Графитов е на Штипдла екипа. Браво!!! https://t.co/ctVtaCQzoV
290ReTweets528Favorites·Details
#10
Еден различен твит за ДоброУтро

Вчера ова девојченце побара ситни пари за операција. За помалце од 24 часа, парите с собраа, и акцијата заврши.

Браво твитерџии и Фејзбуковџии. https://t.co/Df2W7PPzi5
138ReTweets779Favorites·Details