TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Tweets - 24h
Судството отворено како пупка. Кај смее некој од ДУИ да биде осуден https://t.co/XbtJY905yc
14ReTweets26Favorites·Details
Скопје не е голем град - од крај до крај имате само 3,5-4 саата одење пешки.

Кој нема во главата на избори, има во нозете по избори.
10ReTweets74Favorites·Details
Како дојдовме до ова #дно?
Секогаш кога:
паметните кадри се заменуваа со погрешни;
на места каде беше потребна професионалност&стручност се поставуваа кадри кои појма немаа од тоа што го работаат;
образованието&знаењето се тргна на страна&се третира како негативност опасност;1/👇
13ReTweets64Favorites·Details
Katar e raj za vakvi elitni prostitutke. Kako im se pogodi svetskovo, kje ja zasaka nekoj gazda kj i da e. https://t.co/KjBgPLjwSo
2ReTweets57Favorites·Details
Јапонскиот селектор се заблагодарува што конечно го пуштија битолскиот стадион https://t.co/QOB9erxhVB
5ReTweets35Favorites·Details
Значи, поправете ме ако грешам, Ленин прво ја поддржуваше Данела, има одговорност за носење во заблуда на скопјани дека таа е вистинскиот кандидат за градоначалник, за сега истиот тој да им го направи пекол животот на скопјани и уште очекува поддршка од нив.
7ReTweets34Favorites·Details
Ако во времето на вмро се викаше сваровски судство, сега како се вика?
6ReTweets28Favorites·Details
@skrienakamera порта аеродром лол кажи си тобако 2 ебате, овие провинцијалциве сеа и топоними ќе ни мењаат... свашта
5ReTweets14Favorites·Details
Уште една успешна акција на МВР со најголемите криминалци.
Нема недопирливи што би рекол Оливер Спасовски.
#МВРЈакоСамоУдрете https://t.co/TAU3qyOdGG
5ReTweets20Favorites·Details
Запомнете...Гневот доаѓа од преголема болка која не стивнува...
4ReTweets8Favorites·Details